reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja tez co chwile czuje głód. Jesczze się dobrze ciąża nie zaczęła, a ja już chyba przywalilam na wadze ze 2 kg 🤷‍♀️ Czy minie, hmmm.. nie jestem specem w temacie, tez chętnie się dowiem. Nie możesz wziąć wolnego od pracy?
Mogłabym już wziąść wolne od początku roku szkolnego ale nie chce siedzieć w domu, kocham swoją pracę i póki się dobrze czuje chce pracować. Na mnie gorzej podziała siedzenie w domu bo wtedy za dużo myślę 😃
 
Ja mam tak samo. Ssie mnie w zoladku caly czas, o odbijaniu juz nawet nie wspomne, bo to juz z czestotliwoscia prawie jak oddychanie 🤣 wzdecia rowniez. no i gazy 😑 mi juz przed ciaza takie dolegliwosci dokuczaly (lekarz podejrzewal sibo, ale ze wzgledu na covida odradzal diagnostyke), ale teraz jest duzo gorzej od kilku dni. budze sie juz z uczyciem, ze musze cos zjesc 😀
A ja właśnie nie moge się do tego przyzwyczaić bo w życiu nie mialam problemów z zaparciami, odbijaniem z ciągłym głodem i uczuciem ciężkości na żołądku... ehhh ciąża to piękny stan mówili 😅😅😅😅
 
Dziewczyny, niestety będę musiała się z Wami pożegnać. Serduszko przestało bić :( Na szczęście trafiłam na super Panią doktor, która już mnie pokierowała co dalej. Także życzę Wam i Waszym dzidziutkom wszystkiego dobrego! Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! ❤✊✊
Bardzo mi przykro :( :( :( robiłaś wcześniej jakaś diagnostykę ? Tule mocno, jesteś dzielna babeczka widząc po Twoim nastawieniu, los musi Ci to wynagrodzić 😘
 
cześć dziewczyny, witam się 🌸

wczoraj wyszedł mi pozytywny test i poszłam na betę - wynik 46,6
jutro mam termin @ będę sprawdzać przyrost bety, aplikacja wylicza mi 4T5D ciąży, liczone od daty ostatniej miesiączki, ale mam dość długie cykle (34dni) możliwe że ciąża jest młodsza? czy w przypadku długich cykli również liczyć wiek ciąży na podstawie pierwszego dnia cyklu?

w którym tygodniu / przy jakiej becie umawiałyście pierwszą wizytę u ginekologa w celu potwierdzenia ciąży?

gratulacje dla wszystkich ✨✨
 
cześć dziewczyny, witam się 🌸

wczoraj wyszedł mi pozytywny test i poszłam na betę - wynik 46,6
jutro mam termin @ będę sprawdzać przyrost bety, aplikacja wylicza mi 4T5D ciąży, liczone od daty ostatniej miesiączki, ale mam dość długie cykle (34dni) możliwe że ciąża jest młodsza? czy w przypadku długich cykli również liczyć wiek ciąży na podstawie pierwszego dnia cyklu?

w którym tygodniu / przy jakiej becie umawiałyście pierwszą wizytę u ginekologa w celu potwierdzenia ciąży?

gratulacje dla wszystkich ✨✨

U mnie średnia z 12 miesięcy wynosiła właśnie 34 dni (raz 32, raz 41, różnice bywało) i ciążę mam o 5 dni młodsza wg USG niż wychodzi z wyliczeń OM.
I gratuluję! :)
 
U mnie średnia z 12 miesięcy wynosiła właśnie 34 dni (raz 32, raz 41, różnice bywało) i ciążę mam o 5 dni młodsza wg USG niż wychodzi z wyliczeń OM.
I gratuluję! :)
dzięki za informację! orientacyjnie odejmę kilka dni, oczywiście lekarz określi wiek ciąży przy badaniu usg ale nie chciałabym umówić się na wizytę zbyt wcześnie stąd moje pytanie 🙈
 
reklama
cześć dziewczyny, witam się 🌸

wczoraj wyszedł mi pozytywny test i poszłam na betę - wynik 46,6
jutro mam termin @ będę sprawdzać przyrost bety, aplikacja wylicza mi 4T5D ciąży, liczone od daty ostatniej miesiączki, ale mam dość długie cykle (34dni) możliwe że ciąża jest młodsza? czy w przypadku długich cykli również liczyć wiek ciąży na podstawie pierwszego dnia cyklu?

w którym tygodniu / przy jakiej becie umawiałyście pierwszą wizytę u ginekologa w celu potwierdzenia ciąży?

gratulacje dla wszystkich ✨✨


Hejka, dziewczyny umawiaja sie na przełomie 7 badz 8 tygodnia. Jesli nic sie nie dzieje to tez tak idz. Ciaza moze byc mlodsza na usg sie okaze.
 
Do góry