reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
To ja tak z innej beczki. Szukałam w Warszawie lekarza na NFZ z jakimiś normalnymi terminami i w miarę dobrymi opiniami i się nie doszukalam... wiec zapisałam się prywatnie i tak pewnie będę prowadzić ciążę, o ile wszystko będzie ok. Patrząc na ceny wizyt i USG bardzo różnie się one kształtują. Zdradzicie ile Wy mniej więcej płacicie za jedną wizytę z USG i konsultacja ?

Ja za wizytę w Krakowie płacę 190 zł i w tym jest USG. Ale są sporo droższe miejsca :) nie sprawdzałam jeszcze, jakie mają ceny sa prenatalne itp.
 
To ja tak z innej beczki. Szukałam w Warszawie lekarza na NFZ z jakimiś normalnymi terminami i w miarę dobrymi opiniami i się nie doszukalam... wiec zapisałam się prywatnie i tak pewnie będę prowadzić ciążę, o ile wszystko będzie ok. Patrząc na ceny wizyt i USG bardzo różnie się one kształtują. Zdradzicie ile Wy mniej więcej płacicie za jedną wizytę z USG i konsultacja ?
Ja płaciłam 200 zł w 2018 roku, teraz widzę że kosztuje 300 zł. Doktor Antoni Sierant. Przesympatyczny, cierpliwy, zabawny i na dodatek bardzo przyjemny dla oka. 😂 Bez problemu wchodziłam na USG z mężem. 😊
 
Ja dziś czuję się srednio, dodatkowo miałam wyjście z pracy i długo tam nie wysiedziałam 😀 na szczęście nikt nie pytał, czemu nie piję alkoholu 😀 a kolejne wyzwanie przede mną, bo w weekend panieński 🤣
No ciężko się będzie wykręcić. Ja z mężem się ugadałam że jak ktoś będzie mnie namawiał na alkohol to on powie ze by się napił i czy będę kierowca więc ja jako dobra żona się zgadzam 😅
 
Cześć wszytkim, 6 dzień brak @ wczoraj test negatywny, dziś bardzo bardzo blada druga kreska, jutro idę na badanie krwi. Nie robiłam paniki wcześniej, bo okres spóźniał mi się tak o tydzień nieraz, a tym bardziej że byłyśmy 2 razy w poprzednim miesiącu na wakacjach, tak że zmiana klimatu mogła opóźnić @ boję się cholernie, bo to byłaby moja 4 ciąża.... tym razem w ogóle nie planowana i w ogóle nie w tym momencie życia.Jak to mówią z Dupa nie ma zartwo i jeśli się potwierdzi będę zarówno szczęśliwa, chodź wiele moich planów runie np. Praca która miałam zacząć od 1 września :( (jak bym wiedziala że tak będzie nie złożyła bym wypowdzenia w poprzedniej pracy) tak czy siak trzymać kciuki

Tu takie pytanie czy któraś miała bardzo blade kreski po prawie tygodniu braku @
 
reklama
Cześć wszytkim, 6 dzień brak @ wczoraj test negatywny, dziś bardzo bardzo blada druga kreska, jutro idę na badanie krwi. Nie robiłam paniki wcześniej, bo okres spóźniał mi się tak o tydzień nieraz, a tym bardziej że byłyśmy 2 razy w poprzednim miesiącu na wakacjach, tak że zmiana klimatu mogła opóźnić @ boję się cholernie, bo to byłaby moja 4 ciąża.... tym razem w ogóle nie planowana i w ogóle nie w tym momencie życia.Jak to mówią z Dupa nie ma zartwo i jeśli się potwierdzi będę zarówno szczęśliwa, chodź wiele moich planów runie np. Praca która miałam zacząć od 1 września :( (jak bym wiedziala że tak będzie nie złożyła bym wypowdzenia w poprzedniej pracy) tak czy siak trzymać kciuki

Tu takie pytanie czy któraś miała bardzo blade kreski po prawie tygodniu braku @
Ja miałam blada kreske raczej tylko przed miesiączka a nie tydzień po, wtedy już miałam bardzo ciemne i grube krechy 🙂
 
Do góry