reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Cześć wszytkim, 6 dzień brak @ wczoraj test negatywny, dziś bardzo bardzo blada druga kreska, jutro idę na badanie krwi. Nie robiłam paniki wcześniej, bo okres spóźniał mi się tak o tydzień nieraz, a tym bardziej że byłyśmy 2 razy w poprzednim miesiącu na wakacjach, tak że zmiana klimatu mogła opóźnić @ boję się cholernie, bo to byłaby moja 4 ciąża.... tym razem w ogóle nie planowana i w ogóle nie w tym momencie życia.Jak to mówią z Dupa nie ma zartwo i jeśli się potwierdzi będę zarówno szczęśliwa, chodź wiele moich planów runie np. Praca która miałam zacząć od 1 września :( (jak bym wiedziala że tak będzie nie złożyła bym wypowdzenia w poprzedniej pracy) tak czy siak trzymać kciuki

Tu takie pytanie czy któraś miała bardzo blade kreski po prawie tygodniu braku @
Pokaz ta swoja blada kreske 😉?
 
reklama
Cześć wszytkim, 6 dzień brak @ wczoraj test negatywny, dziś bardzo bardzo blada druga kreska, jutro idę na badanie krwi. Nie robiłam paniki wcześniej, bo okres spóźniał mi się tak o tydzień nieraz, a tym bardziej że byłyśmy 2 razy w poprzednim miesiącu na wakacjach, tak że zmiana klimatu mogła opóźnić @ boję się cholernie, bo to byłaby moja 4 ciąża.... tym razem w ogóle nie planowana i w ogóle nie w tym momencie życia.Jak to mówią z Dupa nie ma zartwo i jeśli się potwierdzi będę zarówno szczęśliwa, chodź wiele moich planów runie np. Praca która miałam zacząć od 1 września :( (jak bym wiedziala że tak będzie nie złożyła bym wypowdzenia w poprzedniej pracy) tak czy siak trzymać kciuki

Tu takie pytanie czy któraś miała bardzo blade kreski po prawie tygodniu braku @
Wszystko zależy od tego kiedy była owulacja 🤷🏼‍♀️ Blade kreski są możliwe, mi wgl nie wychodziły grube i ciemne krechy a to już 8 tydzień. Co do pracy ja tez 1 września zaczynam nowa prace, bałam się, ale postawiłam totalnie na szczerość i pracodawca zgodził się mnie przyjąć :) także może i w twoim przypadku tak będzie :)
 
Dzień dobry😊
Jak się dziś czujecie? Wczoraj miałam tak zwariowany dzień, że pierwszy raz od dawna nawet mdłości mnie nie męczyły tak jak zawsze. Za to po całym dniu biegania wieczorem bolał mnie brzuch🙈
Kto ma dziś wizytę?🤔
 
Dzień dobry😊
Jak się dziś czujecie? Wczoraj miałam tak zwariowany dzień, że pierwszy raz od dawna nawet mdłości mnie nie męczyły tak jak zawsze. Za to po całym dniu biegania wieczorem bolał mnie brzuch🙈
Kto ma dziś wizytę?🤔

Hejka, wszystkim pięknego dnia, rano zaczęły mnie lekkie mdłości męczyć. Czuje ciężar na żołądku, ale to tylko rano i szybko mija. No niestety ja dziś wizyty nie mam, jeszcze czekam na swoja kolej. Wszystkim wizytującym dziś 3mam kciuki, aby pomyślnie poszło. Dobro wtem wraca i może wróci do mnie. 😁😁
 
Cześć wszytkim, 6 dzień brak @ wczoraj test negatywny, dziś bardzo bardzo blada druga kreska, jutro idę na badanie krwi. Nie robiłam paniki wcześniej, bo okres spóźniał mi się tak o tydzień nieraz, a tym bardziej że byłyśmy 2 razy w poprzednim miesiącu na wakacjach, tak że zmiana klimatu mogła opóźnić @ boję się cholernie, bo to byłaby moja 4 ciąża.... tym razem w ogóle nie planowana i w ogóle nie w tym momencie życia.Jak to mówią z Dupa nie ma zartwo i jeśli się potwierdzi będę zarówno szczęśliwa, chodź wiele moich planów runie np. Praca która miałam zacząć od 1 września :( (jak bym wiedziala że tak będzie nie złożyła bym wypowdzenia w poprzedniej pracy) tak czy siak trzymać kciuki

Tu takie pytanie czy któraś miała bardzo blade kreski po prawie tygodniu braku @
Skoro mówisz, że zdarzały Ci się obsunięcia to bardzo prawdopodobne, że masz nieregularne cykle i w takim przypadku owulacja mogła być później niż by mogło Ci się wydawać. Stąd też kreska mogła wyjść dopiero teraz :)
 
reklama
Tak się też zastanawiam bo kurcze mój gin napisał mi że acard wprowadzamy dopiero po 12 tygodniu ciazy a narazie same heparyny a widzę że Wy macie od początku acard nie wiem sama co robić
Ja nie mam acardu i nigdy go nie przyjmowałam. Heparyna i tak jest najlepszym zabezpieczeniem, trafia od razu do ciała, a jak się wstrzykuje w brzuszek to ponoć moment i jest dostarczana do łożyska. Na ten moment to za szybko, wiem, ale wciąż najlepsza dawka jak acard.
 
Do góry