reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
W sobotę mam rozmowę kolejną z położną to też się jej zapytam jak to wygląda. Slaba sprawa bo czeka się na wizytę u lekarza np jeszcze 2 tyg i co pójdę i nawet mi usg nie zrobi? To po co tam ide w ogóle.. jak liczę na usg i jakieś wiadomości, ze jest zarodek i wszystko ok... 🥺🥺 to nie teleporada przecież....

U mnie tez wie tylko mąż ale jeżeli na pierwszym usg się potwierdzi że widać zarodek i wszystko jest ok to chcemy powiedziec jedynie naszym rodzicom i dziadkom. W późniejszym czasie reszcie, jak będziemy już mieli większą wiedzę, że jest ok. Pewnie po 3 miesiącu.
Z rodzicami męża akurat widzimy się pod koniec września a potem spotkanie dopiero może na święta więc nie chcemy tak długo czekać a do tego też nie chcemy mówić przez telefon 🙂 przed moją mamą i dziadkami długo nie ukryje bo też często się z nimi widzę 🙂
 
Dziewczyny a macie już wybrane takie swoje szpitale gdzie będziecie chciały rodzic ? Wiem że to wcześnie, ale wierze że wiele dziewczyn, tak jak ja, myślało o tym od dawna :)

U nas z powodu covida niestety jest tylko jeden dostępny z porodówka. Jak na zlosc mam w nim smutne doświadczenia, wiec wyboru nie bede miala. No, ale jesli uda mi sie dojac do etapu porodu zacisne zeby i tak czeka mnie cesarka, bo juz raz mialam i Lekarz mowil ze inaczej w moim wypadku nie bedzie.
 
Cześć,
Pozwólcie, że nieśmiało do Was dołączę:) Jestem obecnie w 5+5tyg. Starałam się z mężem prawie 2 lata o nasze pierwsze dzieciątko. Na usg byłam w 5+3tyg i widoczny był zarodek 1,1mm. Lekarz przepisał mi acard i medfolic tak "na wszelki wypadek". Kolejna wizyta za 3 tygodnie.
 
W sobotę mam rozmowę kolejną z położną to też się jej zapytam jak to wygląda. Slaba sprawa bo czeka się na wizytę u lekarza np jeszcze 2 tyg i co pójdę i nawet mi usg nie zrobi? To po co tam ide w ogóle.. jak liczę na usg i jakieś wiadomości, ze jest zarodek i wszystko ok... 🥺🥺 to nie teleporada przecież....

U mnie tez wie tylko mąż ale jeżeli na pierwszym usg się potwierdzi że widać zarodek i wszystko jest ok to chcemy powiedziec jedynie naszym rodzicom i dziadkom. W późniejszym czasie reszcie, jak będziemy już mieli większą wiedzę, że jest ok. Pewnie po 3 miesiącu.
Z rodzicami męża akurat widzimy się pod koniec września a potem spotkanie dopiero może na święta więc nie chcemy tak długo czekać a do tego też nie chcemy mówić przez telefon 🙂 przed moją mamą i dziadkami długo nie ukryje bo też często się z nimi widzę 🙂

Moja kolezanka ostatnio stracila blizniaki 4mc, teściowa moja wie bo jest wyrozumiała kobieta i sama stracila ciaze te w 4mc. Takze łatwiej mi z takimi ludzmi znosic niewiedze niz samej. 😉
 
Dziewczyny a macie już wybrane takie swoje szpitale gdzie będziecie chciały rodzic ? Wiem że to wcześnie, ale wierze że wiele dziewczyn, tak jak ja, myślało o tym od dawna :)
Większość koleżanek rodziła na szpitalu przy ul. Karowej w W-wie i słyszałam same pozytywne opinie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to być może będę rozważać ten szpital
 
W sobotę mam rozmowę kolejną z położną to też się jej zapytam jak to wygląda. Slaba sprawa bo czeka się na wizytę u lekarza np jeszcze 2 tyg i co pójdę i nawet mi usg nie zrobi? To po co tam ide w ogóle.. jak liczę na usg i jakieś wiadomości, ze jest zarodek i wszystko ok... 🥺🥺 to nie teleporada przecież....

U mnie tez wie tylko mąż ale jeżeli na pierwszym usg się potwierdzi że widać zarodek i wszystko jest ok to chcemy powiedziec jedynie naszym rodzicom i dziadkom. W późniejszym czasie reszcie, jak będziemy już mieli większą wiedzę, że jest ok. Pewnie po 3 miesiącu.
Z rodzicami męża akurat widzimy się pod koniec września a potem spotkanie dopiero może na święta więc nie chcemy tak długo czekać a do tego też nie chcemy mówić przez telefon 🙂 przed moją mamą i dziadkami długo nie ukryje bo też często się z nimi widzę 🙂
Oczywiście ze zapytaj. Usg to podstawa. Ja póki co powiedziałam tylko mojej siostrze o rodzicom. Teściowe nic nie wiedza i tak pozostawię ten temat w ukryciu, szczerze nawet nie wiem do kiedy.. Ostatnio żona mojego kuzyna poroniła w 3 miesiącu, a rodzina już wiedziała od pierwszego wykonanego testu ze jest w ciąży.. nie mam siły przezywać straty i dodatkowo przejmować się innymi.
 
reklama
Cześć,
Pozwólcie, że nieśmiało do Was dołączę:) Jestem obecnie w 5+5tyg. Starałam się z mężem prawie 2 lata o nasze pierwsze dzieciątko. Na usg byłam w 5+3tyg i widoczny był zarodek 1,1mm. Lekarz przepisał mi acard i medfolic tak "na wszelki wypadek". Kolejna wizyta za 3 tygodnie.
Witaj ;) Gratuluję! :)
 
Do góry