reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A w ogóle to w którym tygodniu/dniu ciąży wg OM miałyście lub będziecie miały pierwsze wizyty? :)
Ja na razie jestem zapisana dopiero na 7+5 ale chciałabym ją przełożyć gdzieś tak na tydzień wcześniej, poluję na wizytę na razie ;)
Herbata imbirowa, migdały i małe regularne posiłki 😊 Niestety mi pomaga tylko na chwilę, ale może u Ciebie będzie lepiej 😊
A migdały tak po prostu sobie jesz? Czy muszą być w jakiejś konkretnej postaci? Na razie wzięłam gumę miętową i jak nie myślę o tym czy mi niedobrze to jest trochę lepiej. Modlę się jedynie żeby nie doszły mi do tego wymioty, mdłości jeszcze jestem w stanie przeżyć ale wolałbym żeby obyło się bez wymiotów 😅
 
Oczywiście nie wytrzymałam i po raz drugi zrobiłam betę, żeby się upewnić, że póki co wszystko gra... jaki to człowiek jest niecierpliwy :) W piątek 13ego beta wynosiła 23, a dzisiaj - 16ego 105. Jak sądzicie, to dobry przyrost? Z mojego kalendarza wynika, że to 27-28dc. Dodatkowo brzuch mnie pobolewa... A to z jednej, a to z drugiej strony.. Tak jak na @. Ale to chyba normalne, no nie?
 
Oczywiście nie wytrzymałam i po raz drugi zrobiłam betę, żeby się upewnić, że póki co wszystko gra... jaki to człowiek jest niecierpliwy :) W piątek 13ego beta wynosiła 23, a dzisiaj - 16ego 105. Jak sądzicie, to dobry przyrost? Z mojego kalendarza wynika, że to 27-28dc. Dodatkowo brzuch mnie pobolewa... A to z jednej, a to z drugiej strony.. Tak jak na @. Ale to chyba normalne, no nie?
Prawidłowy przyrost po 72h to ok 114% więc jest okej :)
 
Do mnie właśnie dzwonili z Enel-medu, że się zwolnił termin na USG na dziś na 18, więc będę jechać. 😊 Przemiła Pani z recepcji pamiętała o mnie od czwartku, bo mówiła, że sprawdzi w poniedziałek czy nikt nie zrezygnował. 😄
Dzisiaj 6+1, więc powinno być coś widać 🙂
To super, daj znać po wizycie co i jak bo właśnie się zastanawiam czy jak się zapiszę w podobnym terminie to czy coś będzie widać :)
 
U mnie również zero mdłości :) Tylko bolące piersi, częste sikanie i ból podbrzusza lub prawego jajnika.
Mam za to dzisiaj wizytę u endokrynologa, więc pewnie wrócę z tabletkami na tarczycę.

@Kropka29 u mnie serduszko było widać przy 5+6, więc chyba spokojnie możesz się zapisywać :)
 
reklama
Do góry