reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny mdłości męczą mnie od samego rana do 14-15. Co radzicie?:)macie jakies sposoby?
Dobra jest herbatka imbirowa
 
Uffff ja poki co tylko ciezkie piersi i tyle. No moze delikatna awersja do zapachow, ale na szczęście żadnych mdłości poki co.
 
Uf jestem po wizycie. Ciąża wychodzi 5 dni młodsza ale na ten moment wszystko jest ok😊 TP 01.04.2022 więc miałam rację zostając z Wami😁😍


Super ! Gratuluje ! 😍

Ja sie umówiłam za tydzień na wtorek na wizyte, szybko, ale leki mi sie koncza i moze bedzie widac juz pęcherzyk czy dobrze umiejscowiony jest. Oby ! 😉
 
Hej,
Niesmialo bo nie jestem pewna, ale się witam (najwyżej tylko na chwile). Dzisiaj zrobiony test wyglądał tak, ale po 15-20 min był całkiem biały praktycznie. Niby to moja 3 ciąża ale zglupialam 😂

Zobaczymy za 2-3 dni co się wydarzy, ale zakładam ze róż nie bierze się z powietrza...

co sądzicie?
C364A54A-6843-4F63-80F2-7C568B41619E.jpeg
 
Ja dzisiaj z samego rana pojechałam na badania z krwi i coś czuję, że się skończy lekami na tarczycę.
Obawiałam się glukozy, a jest totalnie w środku normy, za to TSH 4,01 przy normie do 4,30.
No i ewidentnie mam niedobór żelaza.

Dziewczyny, suplementujecie się same żelazem, czy czekacie na zalecenia jakiś specjalnych preparatów od lekarza?
 
reklama
Do góry