reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny, u mnie wszystko dobrze. Serduszko bije, ciaza się rozwija prawidłowo. Zarodek ma 0,3cm rośnie. Lekarz mówił, ze wiek ciąży zgadza się z rozmiarem. Założył mi kartę ciąży i zlecił badania. Następna wizyta pod koniec sierpnia.
Dostałam zwolnienie ciazowe z racji 1 poronienia a pracuje z dziećmi, wiec nie będę ryzykować tymbardziej teraz po wakacjach jak większość wyjeżdżała. :)
Dajcie znac jak u Was
 
mam wizytę 18.08 wiec jeszcze trochę 🙈


Prywatnie to raczej nie maja problemow z L4 😄 a chcesz z jakiegoś konkretnego powodu bo coś się dzieje czy tak o po prostu? Ja się ciegle bije z myślami do kiedy chce pracować, czy do końca grudnia czy do końca września 🤣
A można wiedzieć gdzie pracujecie? W sensie czym się zajmujecie? Ja planuje iść na l4 w grudniu chyba że lekarz powie inaczej. Dodam że jestem nauczycielem 🙂
 
Hej dziewczyny, u mnie wszystko dobrze. Serduszko bije, ciaza się rozwija prawidłowo. Zarodek ma 0,3cm rośnie. Lekarz mówił, ze wiek ciąży zgadza się z rozmiarem. Założył mi kartę ciąży i zlecił badania. Następna wizyta pod koniec sierpnia.
Dostałam zwolnienie ciazowe z racji 1 poronienia a pracuje z dziećmi, wiec nie będę ryzykować tymbardziej teraz po wakacjach jak większość wyjeżdżała. :)
Dajcie znac jak u Was
Jesteś nauczycielem?
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie wszystko dobrze. Serduszko bije, ciaza się rozwija prawidłowo. Zarodek ma 0,3cm rośnie. Lekarz mówił, ze wiek ciąży zgadza się z rozmiarem. Założył mi kartę ciąży i zlecił badania. Następna wizyta pod koniec sierpnia.
Dostałam zwolnienie ciazowe z racji 1 poronienia a pracuje z dziećmi, wiec nie będę ryzykować tymbardziej teraz po wakacjach jak większość wyjeżdżała. :)
Dajcie znac jak u Was
Super ! Pozazdrościć juz serducha 🥰😍
I dobrze, rosnij, dbaj o siebie juz na wolnym.
 
Do góry