reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Witajcie. Dzisiaj z rana zrobilam test pinka i od razu pojawila sie bardzo blada kreseczka. Jest widoczna golym okiem bez zadnych podswietlań itp. Sama jestem w szoku bo jestem 4-5 dni przed okresem a owulacje wg testow mialam 22go lipca. Wowczas też byly staranka. Jestem w szoku i zarazem przestraszona. Mam dwoje dzieci - 8 lat i 18 miesięczne. Gdzies mi od jakiegos czasu przelatywała myśl o trzecim dziecku ale zarazem sie balam tego. Test powtorze za dwa dni i zobacze czy kreseczka ciemnieje bo dzisiaj byla blada. Wg aplikacji wypada mi termin na 15.04. 2022 :)
 
Mi dziś lekarz z uwagi na poronienie poprzednie przepisał dupka3x1 od razu 6opakowac.
Nie poddajemy sie(choć kolana czasem drżą ze strachu, sprawdzam majtki czy oby kropelka się nie pojawiła) już mam w głowie mały lek i strach
@Qruszon mam to samo, jak chodzę do toalety 🙈 Musimy być dobrej myśli ❤
 
A jakie masz mutacje?
hej !
Mam mthfr c677t i a1298c do tego pierwsza ciąża zakonczyla sie w 26tc wiec przy drugiej mialam zastrzyki, acard , metyle i udalo sie donosic ;)

Luteine biore zapobiegawczo , bralam w drugiej ciazy wiec teraz poprosilam o recepte przed urlopem zeby brac do wizyty , pewnie bd miala przedluzone branie
 
Hej dziewczyny! Witam się z Wami bardzo cichutko. Termin mam z apki na 09.04. Beta ze środy 18, a z wczoraj 96 :) progesteron tez mi na szczęście rośnie bo w środę 28 a wczoraj 33. Ogólnie to moja trzecia ciąża. Mam za sobą dwa biochemy, staramy się z mężem od ponad 1,5 roku. Po drugim biochemie robiłam badania na krzepliwość i wyszła mi mutacja pai homozygota wiec Acard 150 biorę cały czas a od pozytywnego testu wjechała tez heparyna. Mam nadzieje, że tylko to było u mnie przyczyna niepowodzeń i już teraz wszystko się zakończy pozytywnie :) wizytę u lekarza mam na 18.08 to będzie 6t4d :)
 
Hej dziewczyny! Witam się z Wami bardzo cichutko. Termin mam z apki na 09.04. Beta ze środy 18, a z wczoraj 96 :) progesteron tez mi na szczęście rośnie bo w środę 28 a wczoraj 33. Ogólnie to moja trzecia ciąża. Mam za sobą dwa biochemy, staramy się z mężem od ponad 1,5 roku. Po drugim biochemie robiłam badania na krzepliwość i wyszła mi mutacja pai homozygota wiec Acard 150 biorę cały czas a od pozytywnego testu wjechała tez heparyna. Mam nadzieje, że tylko to było u mnie przyczyna niepowodzeń i już teraz wszystko się zakończy pozytywnie :) wizytę u lekarza mam na 18.08 to będzie 6t4d :)
trzymam kciuki ❤
Ja dzis ide na druga bete , zobaczymy czy przyrasta ok ;)
 
reklama
Dziewczyny, robiłyście badanie progesteronu, że dostajecie duphaston?
Ja póki co czekam na wizytę w czwartek, ale badałam sobie sama progesteron i nie wydaje mi się on specjalnie niski.
Zastanawiałam się po prostu, czy nie potrzebuję go i tak brać, skoro każda z Was dostaje...
Robiłam progesteron tydzień temu i wynosił 29 ng/ml, więc też uważam, że nie był zły, a mimo to dostałam wczoraj od lekarza receptę na luteinę, którą mam brać 2x dziennie. Lekarz powiedział, że proga mam ładnego, ale woli mi przepisać luteinę ze względu na wcześniejsze zawirowania hormonalne (PCOS, hiperprolaktynemia).
 
Do góry