reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Boże dziewczyny u mnie znowu krew 😔 dużo krwi... Poszłam do. Łazienki, wycieram się a tu cały papier czerwony!! Boję się. Dzwoniłam do. Lekarza powiedział że dziwne ze taka żywa krew, dużo a teraz już nic więc że może naczynko jakieś. Jutro mam jechać do niego a dzisiaj obserwować, jeśli znowu pojawi się krew mam jechać na oddział sprawdzić.
Spokojnie, może to jednorazowe, połóż się i dużo odpoczywaj, obserwuj jak się sytuacja rozwinie. Wiem, jaki strach przeżywasz teraz i bardzo Ci współczuję:( Jeśli się nasili, jedź do szpitala i nawet się nie zastanawiaj. Kilka dni temu też zaliczyłam sor, wysiedzialam swoje, ale zbadali, podali leki i puścili do domu. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze, bądź dobrej myśli!!💓
 
reklama
Mam takie wrażenie, że dużo z was przyjmuję heparynę albo akard i ma mutacje🤔 Pamiętam, że jak z synkiem byłam w ciąży to tylko jedna dziewczyna na grupie brała heparynę 🤔 Tak mnie zastanowiło czy to większa świadomość lekarzy czy po prostu coraz więcej kobiet ma różne mutacje 🤔
Mnie łapie jakoś dół. Najchętniej bym nie wychodziła z łóżka 🙈 To chyba przez to że, męża nie ma i niewiem kiedy wróci, pogoda też już nie rozpieszcza😏 W pracy nie mam czasu o tym myśleć a w weekend chyba nadrabiam marudzenie za cały tydzień 🙈
Dobrze, że synek mnie "zmusza" do aktywności. Teraz zrobił sobie drzemkę a ja leżę koło niego i czuję jak maleństwo w brzuchu się wierci😊 Cudowne uczucie😊
Te mutacje są od urodzenia. Dziedziczymy je od rodziców, oczywiście może być też tak, że rodzice nam ich nie przekażą. Lekarz mi mówił, że mutacje MTHFR ma ok 30% kobiet.
 
Spokojnie, może to jednorazowe, połóż się i dużo odpoczywaj, obserwuj jak się sytuacja rozwinie. Wiem, jaki strach przeżywasz teraz i bardzo Ci współczuję:( Jeśli się nasili, jedź do szpitala i nawet się nie zastanawiaj. Kilka dni temu też zaliczyłam sor, wysiedzialam swoje, ale zbadali, podali leki i puścili do domu. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze, bądź dobrej myśli!!💓
Zostawiłam córke u mamy. Lecę po samochód i jadę do szpitala
 
reklama
Boże dziewczyny u mnie znowu krew 😔 dużo krwi... Poszłam do. Łazienki, wycieram się a tu cały papier czerwony!! Boję się. Dzwoniłam do. Lekarza powiedział że dziwne ze taka żywa krew, dużo a teraz już nic więc że może naczynko jakieś. Jutro mam jechać do niego a dzisiaj obserwować, jeśli znowu pojawi się krew mam jechać na oddział sprawdzić.
będzie dobrze! Ja bym też pojechała od razu na sor, tak jak @Paulii ,bo przynajmniej będziesz wiedzieć już.
 
Do góry