reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Czekam na oddziale w kolejce, dwie osoby przedemna ale nie ma lekarza bo aktualnie ma cesarkę. Strasznie boli mnie brzuch ale to chyba nerwy już teraz. Narazie jest spokój, różowy śluz został
 
reklama
Czekam na oddziale w kolejce, dwie osoby przedemna ale nie ma lekarza bo aktualnie ma cesarkę. Strasznie boli mnie brzuch ale to chyba nerwy już teraz. Narazie jest spokój, różowy śluz został
Dobrze ze pojechałaś do szpitala. Nie ma co czekać do jutra w nerwach i niepewności. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ✊ daj znać co lekarz powiedział. A może masz np nadzerke i to ona krwawi?
 
Dobrze ze pojechałaś do szpitala. Nie ma co czekać do jutra w nerwach i niepewności. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ✊ daj znać co lekarz powiedział. A może masz np nadzerke i to ona krwawi?
Przy ostatnim plamieniu właśnie lekarz powiedzial że szyjka nadzerkowa ale aż tyle żywo czerwonej krwi?? Trochę się uspokoiłam że już nie leci ale stresuje się ze mnie wyśmieją ze po co przyjechałam... Nigdy nie byłam w szpitalu z jakimś problemem... Tutaj pracuje mój lekarz więc pocieszam się ze może że względu na znajomość z nim nie wygonią mnie...
 
Boże dziewczyny u mnie znowu krew 😔 dużo krwi... Poszłam do. Łazienki, wycieram się a tu cały papier czerwony!! Boję się. Dzwoniłam do. Lekarza powiedział że dziwne ze taka żywa krew, dużo a teraz już nic więc że może naczynko jakieś. Jutro mam jechać do niego a dzisiaj obserwować, jeśli znowu pojawi się krew mam jechać na oddział sprawdzić.

Zostawiłam córke u mamy. Lecę po samochód i jadę do szpitala
Też bym tak zrobiła 🤔 Trzymam kciuki.
 
Przy ostatnim plamieniu właśnie lekarz powiedzial że szyjka nadzerkowa ale aż tyle żywo czerwonej krwi?? Trochę się uspokoiłam że już nie leci ale stresuje się ze mnie wyśmieją ze po co przyjechałam... Nigdy nie byłam w szpitalu z jakimś problemem... Tutaj pracuje mój lekarz więc pocieszam się ze może że względu na znajomość z nim nie wygonią mnie...
Spokojnie nikt Cię nie wyśmieje. Ja myśle, że masz prawo do tego aby to sprawdzić. Moją bratową bolał brzuch to ją zostawili na noc i nikt się nie śmiał. A podali jej tylko magnez.
 
Przy ostatnim plamieniu właśnie lekarz powiedzial że szyjka nadzerkowa ale aż tyle żywo czerwonej krwi?? Trochę się uspokoiłam że już nie leci ale stresuje się ze mnie wyśmieją ze po co przyjechałam... Nigdy nie byłam w szpitalu z jakimś problemem... Tutaj pracuje mój lekarz więc pocieszam się ze może że względu na znajomość z nim nie wygonią mnie...
W ogóle się tym nie przejmuj, jeżeli wszystko ok, to odetchniesz, a Twój spokój jest najważniejszy! A jak coś się dzieje, to przynajmniej zareagowałaś w porę. Tak samo miałam dylematy czy jechać czy nie, ale w końcu sobie pomyślałam, że tyle dziewczyn jeździ nawet po kilka razy w ciągu ciąży, to czym ja się przejmuję. Tym bardziej, że jakby coś złego się zadzialo, to bym sobie nigdy nie wybaczyła, że nie pojechałam.
 
Przy ostatnim plamieniu właśnie lekarz powiedzial że szyjka nadzerkowa ale aż tyle żywo czerwonej krwi?? Trochę się uspokoiłam że już nie leci ale stresuje się ze mnie wyśmieją ze po co przyjechałam... Nigdy nie byłam w szpitalu z jakimś problemem... Tutaj pracuje mój lekarz więc pocieszam się ze może że względu na znajomość z nim nie wygonią mnie...
3mam mocno kciuki✊✊ daj znać jak będziesz po... ja krwawiłam znowu do 18 tyg ciągle ale brązową krwia. U mnie przyczyna nieznana..Bierzesz jakis progesteron? 💕 Będzie dobrze 💝
 
reklama
3mam mocno kciuki✊✊ daj znać jak będziesz po... ja krwawiłam znowu do 18 tyg ciągle ale brązową krwia. U mnie przyczyna nieznana..Bierzesz jakis progesteron? 💕 Będzie dobrze 💝
Z córka miałam brązowe plamienia ale tu cały papier w żywo czewronej krwi i w kibelku też była krew.... Nie nie biorę nic. Przyszedł lekarz 1 osoba w gabinecie i jedna przedemna
 
Do góry