reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, my też już po wizycie. Wszystko ok 🙂 Dzieciaczki rosną i mają się dobrze. 🙂
Super wiadomość !!! Oby tak dalej !
U nas jak dziewczynka to będzie Pola ( chociaż mi się bardzo podoba imię Roma 🙄) a jak chłopak to prawdopodobnie Filip
Moja córka ma na imię Pola 🙂, dziewczynka ma temperament 😅ale drugi raz dałabym takie samo imię .
 
ja ze snami to samo dzień w dzień jakieś totalne głupoty mi się śnią nie wiem od czego to zależne i właśnie przez te sny jak się budzę to czuje się zmęczona bo głowa ciagle pracuje
To wina hormonów. Mi ostatnio śnił się wujek taki dziwny też był to sen, aż mamie opowiadałam - już teraz nie pamiętam co i jak - Wczoraj żona tego wujka dostała udaru.
 
reklama
Do góry