reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Mój diabetolog ostatnio nie chciał mnie wypuścić z gabinetów bo miałam ciśnienie 150/90 [emoji849] ale co ja zrobię jak w domu mierze i mam dobre a u lekarza zawsze wyższe [emoji1751]
Ja to samo! Przynoszę dzienniczek z domowymi pomiarami ciśnienia, bo w gabinecie duuuużo za dużo. Moja doktor ma wpisane zawsze przy moim ciśnieniu z gabinetu w nawiasach "syndrom białego fartucha"🤣🤣🤣
 
reklama
Jeden dzień nie weszłam na forum - wczoraj. Dzień świra miałam w pracy 🤪 I 30 stron do nadrobienia miałam. I… lubię to 😍
W kwestii grupy prywatnej to powiem szczerze, że ze względu na to że forum jest obecnie otwarte to selekcjonuje to co piszę.

Dostosuje się jednak do decyzji większości. Proszę tylko mnie dopisać do listy - grzecznie się udzielam, z resztą nie wytrzymałabym żeby się nie odezwać 😜

Dzisiaj podejmę próbę z detektorem znów. W końcu musi się udać. U mnie 14+1/4 także do 16tc jeszcze brakuje. Ale wiadomo, że nie wytrzymam jeśli nie spróbuję 🤪

Poszukuje dobrego serialu na Netflix. Mam wrażenie, że już całego Netflixa obejrzałam. Polećcie coś 🙏
Ja też mam takie wrażenie jeśli chodzi o netflixa 🙄😁 z tych które obejrzałam w pamięci pozostały mi Dark, Outlander i Stranger Thinks☺️
 
Uff wszystko ok serduszko bije ❤
Doktor mierzy chyba wszystko na każdej wizycie...sprawdzał rozszczep podniebienia, wargę i inne różne rzeczy...
Ja miałam ciśnienia 135 na 86 i puls 129 normalnie mam ciśnienie 90 na 65 i puls 70

Ja dzisiaj o dziwo miałam 116 na 69 i puls coś ok 90 a już profilaktycznie mierzyłam w domu i na dowód robiłam zdjęcie, ze mam w normie 😂
 
Dokładnie [emoji1787][emoji1787] i jeszcze te baby w poczekalni czasem ciśnienie podniosą [emoji1751]
Ja to samo! Przynoszę dzienniczek z domowymi pomiarami ciśnienia, bo w gabinecie duuuużo za dużo. Moja doktor ma wpisane zawsze przy moim ciśnieniu z gabinetu w nawiasach "syndrom białego fartucha"[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Do góry