reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Mój diabetolog ostatnio nie chciał mnie wypuścić z gabinetów bo miałam ciśnienie 150/90 [emoji849] ale co ja zrobię jak w domu mierze i mam dobre a u lekarza zawsze wyższe [emoji1751]
Uff wszystko ok serduszko bije [emoji173]
Doktor mierzy chyba wszystko na każdej wizycie...sprawdzał rozszczep podniebienia, wargę i inne różne rzeczy...
Ja miałam ciśnienia 135 na 86 i puls 129 normalnie mam ciśnienie 90 na 65 i puls 70
 
reklama
[emoji853][emoji853]
Ja chorowałam z rodzicami. Dwoje starszych ludzi. Mama z początkiem demencji. Brat nam wirusa przywiózł. Dobrze że objawy jak przy mocnej grypie. Łamało nas w kościach. Nie mieliśmy apetytu. Koleżanka robiła nam zakupy. Przez tydzień jedliśmy tylko zupy warzywne bo nic innego nie wchodziło. Z tatą działaliśmy na zmianę bo jak mnie ścinało to jemu było chwilowo lepiej i tylko dzięki temu jakoś przetrwaliśmy.
Mama nie pamięta że chorowała.
 
Dziewczyny też chciałabym się pochwalić swoim maleństwem. Zdjęcie z 12+3 z prenatalnych.
Obecnie jestem 14+3:)
 

Załączniki

  • IMG_20211029_143642.jpg
    IMG_20211029_143642.jpg
    647,6 KB · Wyświetleń: 52
Ja też dziewczynka i tak samo słodkie jabłka od jakiegoś czasu był moment ze dziennie 3 jadłam, ale teraz maz był u sadownika i kupił inne nie są takie słodkie...to znalazłam u mojej pani na straganie pomarańcze wzięłam 2 bo jak nie słodkie...a one takie słodkie, że jak tata jechał na zakupy to dzwoniłam zeby jechał i kupił z 8
to ja przed jabłkami miałam fazę na kiwi i tez słodkie bardzo musiało być 😁 dobrze ze wizyta przebiegła pomyślnie bardzo się cieszę ☺️ moja przyjaciółka ostatnio rodziła i cała ciąża wszystko prawidłowo i właśnie jak malutki przyszedł na świat to okazało się ze ma roszczep wargi bardzo się martwiła ale lekarz zapewnił ze teraz takie operacje są ze nawet blizny nie bedize widać
 
A wracając jeszcze do tematu spania, to ja też się często budzę w nocy i nie mogę zasnąć ale bardziej mnie wkurzają moje dziwne sny które mam codziennie 🤷‍♀️😂 wczoraj mi się śniło ze byłam na Majorce i szukałam tam greckich oliwek (przez cały sen), a dzis mi się śniło ze urodziłam na kanapie, ale dzidziuś urodzil się zdrowy, czyściutki jak po kąpieli i nie trzeba było odcinać pępowiny, wiec go tylko ubrałam i położyłam do łóżeczka i zaczęłam dzwonić na pogotowie żeby ktoś przyjechał i sprawdził czy wszystko ok ale nie mogłam się dodzwonić 🤷‍♀️ nie są to koszmary ale rano się budzę i myśle sobie co w tej mojej głowie siedzi 😅 te sny zaczęły się 2 tygodnie temu i sa codziennie😅
Jesku te sny to porażka! Mi się tez takie głupoty śnią ze to niemożliwe 🙈 ostatnio mi się śniło ze dałam staremu 100tys i mowie kup auto tylko żeby rodzinne było a on przychodzi i mówi ze kupił golfa a ja na to czy chociaż w kombi a on ze nie bo on chciał turkusowego a turkusowy był tyko w hatchbacku 🤣🤣🤣

Mnie do tego toku myślenia, ze jak mam powiedzmy 13+2 to jest 14 tydzień nakierował mój lekarz prowadzący ciąże i tego się trzymam, ale wiadomo ile ludzi tyle opinii i przekonań 😄
O widzisz a mój lekarz znowu mówi ze jak mam dziś 16+5 to mam 16tc 😄 nawet lekarze liczą inaczej to jak tu się dogadać 🤣
 
A ja dzisiaj się zdenerwowałam bo mi przełożyły połówkowe o tydzień później i będzie to 21+6. Dobrze ze dwa tygodnie wcześniej mam wizytę to przynajmniej sprawdzę co u malucha i się uspokoje trochę...mam nadzieje🙂
 
I powiem wam że z tym spaniem w drugim trymestrze jest już super! Wcześniej wstawałam 6 razy do sikania i wg spać nie mogłam . A teraz wreszcie śpię normalnie wstaję 1 w nocy tylko także jestem zadowolona tym bardziej że chodzę do pracy i muszę być wyspana 😏
 
Uff wszystko ok serduszko bije ❤
Doktor mierzy chyba wszystko na każdej wizycie...sprawdzał rozszczep podniebienia, wargę i inne różne rzeczy...
Ja miałam ciśnienia 135 na 86 i puls 129 normalnie mam ciśnienie 90 na 65 i puls 70
Super gratulacje !!!



Do mnie dzwonił nefrolog, jednak konieczna wizyta w uniklinice w kolonii i wyznaczyli na 15.11 o godzinie 11 .
Tylko troszkę za dużo pierwsze prenatalne mam 11.11 🤨
 
reklama
Do góry