reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej dziewczyny, szkoda że tworzycie prywatny wątek, ale Wasza decyzja. Nie każdy jest osobą która codziennie pisze co zjadła co kupiła, nie ujmując nikomu . Są osoby które w momentach newralgicznych swojej ciazy chcą, mogą się podzielić swoimi wątpliwościami, chcą poczytac tak po prostu i rozwiać swoje wątpliwości. Nikt tu nikomu nie zagląda do życia prywatnego ...myślę że gdzieś ktoś się zagalopował z przemyśleniami wątku prywatnego . Tu chodziło o ogólnodostępne sprawy i wspieranie się nawzajem , ,,z powodzenia Wam wszystkim życzę, na szczęście w sieci jest mnóstwo forów i zawsze się można dowiedzieć czegoś o ciąży na podobnym etapie. Serdeczności!
Powiem Ci, że akurat mocno mnie zaskoczyła Twoja wypowiedź, bo myślałam, że przejdziesz z nami na wątek prywatny, bo może nie piszesz codziennie jak niektórzy, ale jednak już długo z nami jesteś i pisałaś co u Ciebie co jakiś czas i właśnie o takie osoby mi chodziło, żeby się odezwały czy chcą dołączyć czy nie. Oczywiście uszanuję Twoją decyzję. Ja akurat lubię te lżejsze tematy na wątku, bo ciąża powinna być szczęśliwym czasem, mimo ogromnego stresu czy dolegliwości.

@agunia4ever @Justyna1991 dopisałam Was
 
reklama
Ja nie zapeszam, ale piersi mnie nie bolą i w sumie już rzadko mi niedobrze/nudności. Ze spaniem bywało lepiej, teraz może potrafię dłużej pospać, ale za to w środku nocy się budzę i kręcę z boku na bok. Jedyne to mi rozleniwienie pozostało, ale to chyba cecha wrodzona a nie ciążowa 🙈
 
A ja pewnie pisałam, że Klusek cały październik siedzi w domu, miał kaszel i nie był ani jednego dnia w przedszkolu. W tym tygodniu zaczęło być trochę lepiej, kaszel ustępował, miał trochę kataru, myślałam, że od poniedziałku wróci do przedszkola, ale dzisiaj rano od nowa kaszel i aż zwymiotował mi flegmą rano, tyle jej miał po nocy, że nie mógł jej po prostu wykasłać. :( Od 4 tygodni ma kontakt tylko z nami i dziadkami, więc wirusy raczej odpadają. Nie wiem sama ile to jeszcze potrwa. Jutro idziemy do innego lekarza - pediatry pulmonologa, bo u poprzedniej Pani pediatry byliśmy 2 razy i mówiła, że to tylko flegma, robić inhalacje i oklepywać, żadnych konkretnych leków nam nie dała, ale skoro to nie pomaga to chyba muszą w końcu zacząć go leczyć. 🙄 Tyle dobrze, że oprócz tego kaszlu nic mu absolutnie nie dolega - zero temperatury, ma apetyt jak zawsze, energia aż go roznosi, nie jest nawet marudny.
 
A ja pewnie pisałam, że Klusek cały październik siedzi w domu, miał kaszel i nie był ani jednego dnia w przedszkolu. W tym tygodniu zaczęło być trochę lepiej, kaszel ustępował, miał trochę kataru, myślałam, że od poniedziałku wróci do przedszkola, ale dzisiaj rano od nowa kaszel i aż zwymiotował mi flegmą rano, tyle jej miał po nocy, że nie mógł jej po prostu wykasłać. :( Od 4 tygodni ma kontakt tylko z nami i dziadkami, więc wirusy raczej odpadają. Nie wiem sama ile to jeszcze potrwa. Jutro idziemy do innego lekarza - pediatry pulmonologa, bo u poprzedniej Pani pediatry byliśmy 2 razy i mówiła, że to tylko flegma, robić inhalacje i oklepywać, żadnych konkretnych leków nam nie dała, ale skoro to nie pomaga to chyba muszą w końcu zacząć go leczyć. 🙄 Tyle dobrze, że oprócz tego kaszlu nic mu absolutnie nie dolega - zero temperatury, ma apetyt jak zawsze, energia aż go roznosi, nie jest nawet marudny.
A to nic związanego z alergia? 🤔
 
HP 🤩 a ja wczoraj staremu wysyłałam screena ze smyka ze fajnie jakby dzieciak był duży już to będę sobie kupować zabawki.. yy znaczy jemu 🤣 chce Hermione 🤣

Ja poszłam spać o 24, wstałam o 1 na siku, później o 5 i od 5 nie śpię.. u nas dzis takie wiatrzycho ze zaraz okna wylecą tak wieje 😱
nie żałuj sobie kup sama dla siebie! Ja właśnie zamawiam Chatkę Hagrida 😁🤭
 

Załączniki

  • 635fbc78-5e57-4c87-8de6-b32ffc22258d.jpg
    635fbc78-5e57-4c87-8de6-b32ffc22258d.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 59
HP 🤩 a ja wczoraj staremu wysyłałam screena ze smyka ze fajnie jakby dzieciak był duży już to będę sobie kupować zabawki.. yy znaczy jemu 🤣 chce Hermione 🤣

Ja poszłam spać o 24, wstałam o 1 na siku, później o 5 i od 5 nie śpię.. u nas dzis takie wiatrzycho ze zaraz okna wylecą tak wieje 😱
nie żałuj sobie kup sama dla siebie! Ja właśnie zamawiam Chatkę Hagrida 😁🤭
 
Ja wczoraj tak nie spałam między 1 a 5 rano, więc dzisiejsze zawrotne 5.5h wydaje się w ogóle szczytem marzeń 😴 to będzie dobry dzień dziewczyny, idę na tydzień urlopu, byle się dziś przemęczyć do tej 15 ✌️

@agula301 @ancyssko @TePati_95 no nie mogę się przez was napatrzeć na ten komplet, jaki wzięłyście rozmiar? 😍 U mnie na razie czeka komplet z Pepco z Harrym Potterem i też taki komplet 3 małych trójkątnych chustek, też HP 😁chyba w sumie wam się tu nie chwaliłam, że z moim mężem mamy lekkiego pierdolca na HP, na tyle, że nasz ślub był w klimacie a w podróż poślubną m.in. pojechaliśmy do Londynu do Studia Warner Bros 🤭
Też uwielbiam HP 😍 A co to za komplecik? Masz może zdjęcia? 😜 Ja widziałam w pepco takie przesłodkie buciki z HP 💜 tylko słyszałam że to mało praktyczne dla małych bobasów
 
reklama
Do góry