reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Powiem Ci, że ja też mam sporo tłuszczyku na brzuchu, a i tak już widać (moim zdaniem) ciążę :) dzisiaj 16+6.

Ja mam za to problem, jak mnie ludzie pytają, który to miesiac :p Zazwyczaj mówię, że około czwarty.

Ja odpowiadam tygodniami 😂 Ale tez zastanawiałam się jak to z miesiącami liczyć. Chyba kalendarzowo, nie? W mojej aplikacji ciążowej mam podane 2 wersje w którym miesiącu jestem. I jest to 3 i 4 miesiąc 🤪
 
Ja odpowiadam tygodniami 😂 Ale tez zastanawiałam się jak to z miesiącami liczyć. Chyba kalendarzowo, nie? W mojej aplikacji ciążowej mam podane 2 wersje w którym miesiącu jestem. I jest to 3 i 4 miesiąc 🤪

To u mnie pokazuje 4 i 5 miesiąc, a przecież nie powiem komuś, że jestem w 5 miesiącu, skoro rodzę w kwietniu 🙈
 

Załączniki

  • 0fa05180-27c5-41a5-8413-ce666d67de4d.jpg
    0fa05180-27c5-41a5-8413-ce666d67de4d.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 69
Mi kiedyś położna przy córce powiedziała żeby absolutnie dla. Niej ani dla siebie nie używać Oliwki Bo ona natłuszcza a nie nawliza i w momencie kiedy już się wchlonie to skóra jest bardziej sucha jak przed ale ile w tym prawdy? 🤔
 
Narobiłam dziś pierogów ze szpinakiem bo mój syn uwielbia odgrzewane na patelni na masełku...mężowi z twarożkiem...liście grabiłam, jeszcze barszczyk czerwony ugotowałam, o13 położyłam się spać bo od 6.40 na nogach...nie mogę tego spania ogarnąć...syna szykuje do szkoły i wstaje wcześnie, jak pójdę spać odrazu jak go wyszykuje to jest po 7 wstaje o10 i dzień rozpierniczony...natomiast ciężko mi wytrzymać bez spania...
 

Może to to 😁ale zawsze warto dopytać ginekologa
zapytam ale wizyta dopiero 9 Listopada ☺
 
reklama
Mi kiedyś położna przy córce powiedziała żeby absolutnie dla. Niej ani dla siebie nie używać Oliwki Bo ona natłuszcza a nie nawliza i w momencie kiedy już się wchlonie to skóra jest bardziej sucha jak przed ale ile w tym prawdy? 🤔
Miałam na myśli jakieś specjalistyczne olejki dla kobiet w ciąży 😁
Tych zwykłych oliwek w sumie też nie lubię, bo słabo się wchłaniają..
 
Do góry