reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Czyli teraz co... generalnie kolejne takie duże usg, które nas wszystkie czeka to usg II trymestru ok. 20 tygodnia? 😊 Bo w zasadzie nie wiem kiedy teraz zobaczę znowu dzidzie 🤔🙈 moze tez wczesniej poczuje juz jej ruchy zanim bedzie to usg 🙈😅
 
Czyli teraz co... generalnie kolejne takie duże usg, które nas wszystkie czeka to usg II trymestru ok. 20 tygodnia? 😊 Bo w zasadzie nie wiem kiedy teraz zobaczę znowu dzidzie 🤔🙈 moze tez wczesniej poczuje juz jej ruchy zanim bedzie to usg 🙈😅
Tak, ja mam je zaplanowane w listopadzie 😁ale raz w miesiącu będę chodzić na kontrolne wizyty do ginekologa prowadzącego.
 
Czyli teraz co... generalnie kolejne takie duże usg, które nas wszystkie czeka to usg II trymestru ok. 20 tygodnia? 😊 Bo w zasadzie nie wiem kiedy teraz zobaczę znowu dzidzie 🤔🙈 moze tez wczesniej poczuje juz jej ruchy zanim bedzie to usg 🙈😅

Ja kolejna wizyta dopiero 8.11, po 5 tygodniach. Będę wtedy w 17+3, w końcu wtedy poznam płeć mam nadzieję.
 
Mi strasznie dokucza trądzik na twarzy. Strasznie duże, podskórne bolące wypryski. Myślę, że to przyczyna Luteiny, bo podobny problem, ale krócej miałam w dwóch poprzednich ciazach, które poroniłam.
 
Mi strasznie dokucza trądzik na twarzy. Strasznie duże, podskórne bolące wypryski. Myślę, że to przyczyna Luteiny, bo podobny problem, ale krócej miałam w dwóch poprzednich ciazach, które poroniłam.

Mnie również :( Wyglądam gorzej niż jak byłam nastolatką. Zawsze miałam problem z trądzikiem przed okresem, a teraz te hormony są cały czas wysoko więc trądzik również... czekam na ten 2symestrowy glow 😂
 
Mialo być dzis ambitnie...sprzątanie, pranie...leżę przed tv...głowa mi zaraz pęknie...smaruje amolem, opcje z paracetamolem zostawię na noc, jak będzie bolało... Jeszcze zrobiłam herbatę z malinami i chcialam ominąć psa i herbata wylądowała na ścianie 🤦‍♀️ wprowadziliśmy się w połowie lipca...chyba nie muszę pisać...
Dobrze ze maż kupił roombe bo nie miałabym siły dziś odkurzać a tak mam chociaż namiastkę czystości...
 
reklama
Ja też mam wizytę 8.11 kolejna. Na twarzy też krostki mi co chwilę wyskakują :/ mam teraz 12 tydzień i 1 dzień ciekawe kiedy pierwsze ruchy poczuje w drugiej ciąży jakos w 18 poczułam
 
Do góry