reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Kropka29 przytulam ❤️
Ja znowu żałuję że zrobiłam tą pappe.. Bo wcale tego nie planowałam..ale przez tą niedomykalność stwierdzoną w pierwszym usg lekarz wpisał mnie do jakiegoś programu i nawet po drugim już prawidłowym usg polecił na nią iść..
Niby człowiek wie że to statystyka itd ale stres jest.. Tym bardziej jestem w szoku, bo jesteś młoda, miałaś idealne usg a tu proszę.. 🤔
Dokładnie tak, niby mam świadomość że to statystyka i że ten wynik nie jest aż tak zły ale jednak zestresowałam się strasznie. Aktualnie też żałuję, że się na to zdecydowałam. W kolejnej ciąży od razu zrobię któreś z droższych badań i tyle.
 
reklama
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za wsparcie, na prawdę bardzo dużo to dla mnie znaczy ❤️❤️❤️
Miałam mieć wizytę u swojego lekarza prowadzącego dopiero 22.10 ale udało mi się ją przełożyć na dziś na 17:15. Mam nadzieję, że się na nią wyrobię bez problemu. Skonsultuję z nim wynik i ustalę dalszy plan działania. Aktualnie raczej jestem zdecydowana na zrobienie Panoramy i jeśli lekarz będzie twierdził że to rozsądne to jutro rano lecę do punktu pobrań.
 
Tego niestety Ci nie powiem, mi tylko lekarz powiedział ze jak od środka nie zobaczy tego co chce, to wyśle mnie do sklepu po banana 😂. Myśle ze jak zjesz coś przed wyjściem z domu to powinno wystarczyć bo mnie się pytał czy coś jadłam na śniadanie, a ja niestety nie wiedziałam ze lepiej coś zjeść a badania miałam na 8 wiec stwierdziłam ze na spokojnie zjem jak wrócę od lekarza.
dzięki za info 😊 w takim razie postaram się jesc dzis w miarę normalnie i aby to wystarczyło 😊
 
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za wsparcie, na prawdę bardzo dużo to dla mnie znaczy ❤️❤️❤️
Miałam mieć wizytę u swojego lekarza prowadzącego dopiero 22.10 ale udało mi się ją przełożyć na dziś na 17:15. Mam nadzieję, że się na nią wyrobię bez problemu. Skonsultuję z nim wynik i ustalę dalszy plan działania. Aktualnie raczej jestem zdecydowana na zrobienie Panoramy i jeśli lekarz będzie twierdził że to rozsądne to jutro rano lecę do punktu pobrań.
Hejo, jeśli uspokoi cię zrobienie tego droższego badania i aktualnie możesz sobie na nie finansowo pozwolić, to zdecydowanie jestem za i trzymam kciuki. Na pewno wszystko będzie w porządku 🌺 Ryzyko 1:500, oznacza że tylko 0.2% kobiet z wynikami podobnymi urodziło chore dziecko, a twój wynik jest jeszcze niższy bo 1:581 ! Głowa do góry i postaraj się myśleć pozytywnie. Nie po to tyle starałyśmy się o te maluchy, teraz już wszystko musi być dobrze 💗
 
Cześć dziewczyny. I ja po badaniach prenatalnych. Za każdym razem gdy słyszałam.. "w normie", że są obie ręce, obie nogi, kość nosową.. oddychalam z ulgą... Wszytsko jest dobrze;)
Co zo zjedzenia czegoś słodkiego 😅 skorzystałam z tej rady i badanie raczej było utrudnione😁 bobas tak się wiercił, że ciężko było go zmierzyć, jak chciala sprawdzić płeć to tylko jej coś tam "śmignęło" między nogami, ale mowi, żeby się nie nastawiać, że to jednak chłopak. Już mi było w zasadzie wszystko jedno czy się dowiem czy nie, za tydzień kolejna, rutynowa wizyta, więc chyba wytrzymam.
@kropka29wiem, że łatwo nam mówić, że wszytsko będzie dobrze i nie jesteśmy ani lekarzami, ani wróżkami, ale ... z tego co zrozumiałam badanie USG wyszło dobrze więc tego się trzymaj. Skoro lekarz nie widział nic niepokojącego badając bezpośrednio Twojego maluszka, to te statystyki teoretycznie dają tylko sygnał że jest większe ryzyko, ale przeciez nawet nie jest wysokie. Mam nadzieję, że dzisiejsza wizyta rozwieje Twoje wątpliwości i potwierdzi, że wszystko jest dobrze🤗
 
Jeśli tylko macie kasę i jakoś nie nadszarpnie mega to Waszego budżetu to ja bym robiła. Ważne żebyś się uspokoiła. Ja jestem pewna, że wszystko jest ok! Tulę! ❤️

Ja też mam nieprzespana noc za sobą, w sumie bez powodu. Jakiego ataku paniki chyba dostałam, nie mogłam zasnąć, serce mi waliło. Zostawiłam męża w sypialni (kociambra oczywiście poczlapała za mną, bo ja sama do toalety nawet chodzić nie mogę) i siedziałam w salonie sącząc melisę i oglądając o 2ej w nocy jakieś pierdy w tv...
Dziś miałam identycznie. Nawet mierzyłam ciśnienie w nocy, a z nim nie mam problemu. To była straszna noc.
 
Pamiętam jak jeszcze niedawno pocieszałam @Leah która miała ryzyko trisomii 21 1:306 czy coś takiego a teraz sama jak mam mniejsze to panikuję 🙄 ehh, jakby to wszystko nie mogło być prostsze 😓 swoją drogą ciekawe co u naszej Leah, dawno jej tu nie było 😔
 
Cześć dziewczyny. I ja po badaniach prenatalnych. Za każdym razem gdy słyszałam.. "w normie", że są obie ręce, obie nogi, kość nosową.. oddychalam z ulgą... Wszytsko jest dobrze;)
Co zo zjedzenia czegoś słodkiego 😅 skorzystałam z tej rady i badanie raczej było utrudnione😁 bobas tak się wiercił, że ciężko było go zmierzyć, jak chciala sprawdzić płeć to tylko jej coś tam "śmignęło" między nogami, ale mowi, żeby się nie nastawiać, że to jednak chłopak. Już mi było w zasadzie wszystko jedno czy się dowiem czy nie, za tydzień kolejna, rutynowa wizyta, więc chyba wytrzymam.
@kropka29wiem, że łatwo nam mówić, że wszytsko będzie dobrze i nie jesteśmy ani lekarzami, ani wróżkami, ale ... z tego co zrozumiałam badanie USG wyszło dobrze więc tego się trzymaj. Skoro lekarz nie widział nic niepokojącego badając bezpośrednio Twojego maluszka, to te statystyki teoretycznie dają tylko sygnał że jest większe ryzyko, ale przeciez nawet nie jest wysokie. Mam nadzieję, że dzisiejsza wizyta rozwieje Twoje wątpliwości i potwierdzi, że wszystko jest dobrze🤗
Chyba jednak chodzi głównie o to żeby jeść normalnie przez cały dzień, żeby nie pójść z pustym żołądkiem jak ja…
 
reklama
Do góry