reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za wsparcie, na prawdę bardzo dużo to dla mnie znaczy ❤️❤️❤️
Miałam mieć wizytę u swojego lekarza prowadzącego dopiero 22.10 ale udało mi się ją przełożyć na dziś na 17:15. Mam nadzieję, że się na nią wyrobię bez problemu. Skonsultuję z nim wynik i ustalę dalszy plan działania. Aktualnie raczej jestem zdecydowana na zrobienie Panoramy i jeśli lekarz będzie twierdził że to rozsądne to jutro rano lecę do punktu pobrań.
Bardzo fajnie, że udało Ci się umówić do lekarza prowadzącego na wizytę. Na pewno rzeczowa rozmowa dużo wyjaśni. Oby wrócił Ci spokój serca, żebyś jak najwięcej mogła go przekazać Maluszkowi! Trzymajmy się tego, że to tylko statystyka, która niejednym rodzicom funduje ogrom stresu, a w rezultacie tulą później w ramionach zdrowe dzieciątko 😊 u Ciebie też tak będzie!!! Dawaj znać po wizycie 🤗
 
reklama
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za wsparcie, na prawdę bardzo dużo to dla mnie znaczy ❤️❤️❤️
Miałam mieć wizytę u swojego lekarza prowadzącego dopiero 22.10 ale udało mi się ją przełożyć na dziś na 17:15. Mam nadzieję, że się na nią wyrobię bez problemu. Skonsultuję z nim wynik i ustalę dalszy plan działania. Aktualnie raczej jestem zdecydowana na zrobienie Panoramy i jeśli lekarz będzie twierdził że to rozsądne to jutro rano lecę do punktu pobrań.
Będzie dobrze Kropeczko !😁, każdy ma jakiś stres ...za latwo byś miala jakbyś nie miala jak My 😜.... A tak poważnie to rob tak żeby dalo Ci spokój na resztę ciąży! I glowa do góry! Zdrowy Maluch tam figluje i odbiera twój smutek 🤗 ściskamy!
 
Z tego co czytałam to Panoramę można chyba wykonać przez całą ciążę, jedynie w Medicover chyba po prostu mają ograniczenie że do 15 tygodnia. Ale na powtórne usg i pappę zbytnio czasu już nie mam bo dziś już 13+4, w jakieś sensowne miejsce ciężko by było zapisać się na dziś lub jutro a później już może być zbyt późno. Właśnie staram się znaleźć coś rozsądnego cenowo, ale gdzie nie patrzę to mają identyczne ceny jak Medicover. Taki chyba urok Warszawy, a obawiam się że mimo tego że cały czas uspokajam samą siebie że to ryzyko nie jest wysokie to i tak do momentu kiedy nie zrobię drugiego badania to się całkowicie nie uspokoję 😓

Na temat samej trisomii staram się zbyt wiele nie czytać, bo jak tylko cokolwiek zobaczyłam to mi się słabo zrobiło więc nie chcę się jeszcze bardziej stresować. Wyniki Pappy i hcg mam:
Zobacz załącznik 1326490
W Łodzi są ceny od ok 1990 zł. Jeśli dla Ciebie to nie problem żeby dojechać (połączenia są spoko), to zawsze jakaś kasa zostanie w kieszeni.
 
Pamiętam jak jeszcze niedawno pocieszałam @Leah która miała ryzyko trisomii 21 1:306 czy coś takiego a teraz sama jak mam mniejsze to panikuję 🙄 ehh, jakby to wszystko nie mogło być prostsze 😓 swoją drogą ciekawe co u naszej Leah, dawno jej tu nie było 😔
też ostatnio się zastanawiałam, co u niej slychac bo po tamtej sytuacji niestety się nie odezwała i nie wiemy, co dalej.. 😞
 
W Łodzi są ceny od ok 1990 zł. Jeśli dla Ciebie to nie problem żeby dojechać (połączenia są spoko), to zawsze jakaś kasa zostanie w kieszeni.
Niestety, niby daleko nie mam ale jak wezmę pod uwagę że zarówno ja jak i mąż musielibyśmy wziąć wolne plus do tego doliczyć koszt paliwa to wyjdzie mi pewnie na jedno co w Warszawie 😏 ale dziękuję za pomysł 😊
 
reklama
Za dwa tygodnie kazali dzwonić czy są już wynik to może tam będzie wszystko
Najważniejsze, że powiedziała ze wszystko w porzadku :) Ale to dziwne ze żadnych zdjec ani opisu nie dostałaś… może po wynikach z krwi dostaniesz pełny opis i zdjęcia. Ja dostałam kilkanaście zdjęć i opis wszystkiego już po samym usg.
 
Do góry