reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
u mnie pecherzyk byl wczoraj przy wyniku 925,40 :) robilam bete po badaniu usg

Serio serio:D

To nie wiem jakim cudem, u mnie w szpitalu widzieli w poprzedniej ciazy pecherzyk przy becie 2500. Dlatego nie chcialam isc odrazu na usg bo stwierdzilam, ze bez sensu... to co wychodzi na to, ze od 6 tyg powinno bic serce tak czy siak..
To przy jakiej becie na pewno mozna slychac echo zarodka?
 
To nie wiem jakim cudem, u mnie w szpitalu widzieli w poprzedniej ciazy pecherzyk przy becie 2500. Dlatego nie chcialam isc odrazu na usg bo stwierdzilam, ze bez sensu... to co wychodzi na to, ze od 6 tyg powinno bic serce tak czy siak..
To przy jakiej becie na pewno mozna slychac echo zarodka?
nie nie wlasnie nie powinno sie slychac ;) w poprzedniej ciazy pokazala mi gin jak pulsuje i tzn linie zycia. Pozniej dopiero wlaczala serduszko :) ale wtedy nir wiem jaka mialam bete bo robilam ja dwa razy poniewaz byl dobry przyrost, nie to co tu takie jaja 🙈
 
nie nie wlasnie nie powinno sie slychac ;) w poprzedniej ciazy pokazala mi gin jak pulsuje i tzn linie zycia. Pozniej dopiero wlaczala serduszko :) ale wtedy nir wiem jaka mialam bete bo robilam ja dwa razy poniewaz byl dobry przyrost, nie to co tu takie jaja 🙈

Rozumiem, ja nie doczekałam serducha w poprzedniej ciazy ale moze teraz sie uda. A z cora trafilam do lekarza w 8 tyg 😆 no dobra, byle do wtorku
 
Jejciu dziewczyny jak ja wam zazdraszczam 😜
Że macie juz te pierwsze wizyty za sobą, albo za chwile
Ja jestem z Was chyba najbardziej opóźniona że tak powiem 😀
Dobrze byloby wiedziec chociaz że ciaza jest tam gdzie trzeba 🤔
Ja pierwsze USG będę mieć dopiero w poniedziałek 16.08., więc też jeszcze czekam 😁🤗
 
Cześć dziewczyny, bylam tu na poczatku wątku wiec pewnie niektóre kojarzą :) robilam bete i był mały przyrost, myslalam ze juz wszystko stracone , pojechałam na urlop tam zaczelam plamić bylam pewna że ronie , ale jakoś malo tego było przy końcu urlopu zrobiłam bete tak żeby sprawdzić jak spada a tam..wynik przyrostu prawidłowy.. plamie/krwawie (nawet tak bym to nazwała) nadal, po powrocie czyli wczoraj bylam u gin (bałam się że w takim razie pozamaciczna) a tam pecherzyk w macicy , ciałko zolte na prawym jajniku. Ogolnie wszystko wyglada dobrze poza tym ze krwawie..gin powiedziała ze teraz juz tylko pozostaje czekac albo sie poroni albo w tym tyg zobaczymy serduszko i bedzie ok . Wczoraj robilam jeszcze bete, jutro powtorka , zastanawiam sie czy sam poziom nie jest za niski 🤔 925,40 w 5t4d
Hej jasne ze pamiętamy o Tobie! Kurczę faktycznie pokręcona sytuacja ale jedyne co zostaje to czekać na rozwój sytuacji. Daj znać jak beta jutro, życzę Ci żeby wszystko dobrze się skończyło 😘

Hej dziewczyny

W niedzielę zobaczyliśmy dwie mocne krechy na teście. Ciężko mi określić dokładna długość ostatniego cyklu bo nie zaznaczyłam akurat ostatniej miesiączki, celuję na 8-9 lipca. Ale cykle mam od 24 do 28 dni.
Wczoraj byłam u innej lekarki bo moja na urlopie. Zrobiła usg, według mnie to bardzo słabej jakosci wszystko. Ustaliła,że 5tc+2. Nie było widac jeszcze pola płodowego. Bardzo mnie zmartwiło, tzn pani doktor zasiała we mnie niepokój. Niby mówiła,że jest ciąża, że jest to prawidłowy obraz na ten wiek ciąży, ale może być też inny obraz.

Już się nakrecam czy nie jest to puste jajo płodowe. Mam już syna 9 lat, nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji. W 0iatek pójdę na kolejne usg, tym razem na zdecydowanie bardzo dobry sprzęt. A może jechać jutro i w piątek na betę? Może któraś z Was też miała taką sytuację. Mi w aplikacji pokazuje 4tc+4 więc ja już nic z tego nie rozumiem. Dodaje zdjęcie z usg.


Zobacz załącznik 1304372
Jeszcze wcześnie, nie denerwuj się ze nic nie widać :) i brakiem objawów tez się nie denerwuj, ja tez prawie ich nie mam, tylko piersi sutki mnie bolą przy dotyku i to tez nie zawsze, i w sumie to tyle na ta chwile :)
 
Jestem juz po pierwszej wizycie i wszystko dobrze. Termin 03.04.2022 🙂 Było widać ♥️ Przy ostatniej ciazy się nie doczekałam, wiec się bardzo wzruszyłam jak je zobaczyłam.
 

Załączniki

  • B7CB934E-3CE0-4962-9016-9DB55CD7EA24.jpeg
    B7CB934E-3CE0-4962-9016-9DB55CD7EA24.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 82
reklama
Jestem juz po pierwszej wizycie i wszystko dobrze. Termin 03.04.2022 [emoji846] Było widać [emoji3531] Przy ostatniej ciazy się nie doczekałam, wiec się bardzo wzruszyłam jak je zobaczyłam.
Jakie było tętno zarodka? [emoji846] też dzisiaj miałam usg, CRL podobnie jak u Ciebie, serduszko biło ale trochę się obawiam że tętno jest za niskie - pewnie znowu się niepotrzebnie zamartwiam [emoji2]
 
Do góry