reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Idź, ale poproś o USG przez brzuch. Jest mniej dokładne w pierwszych tygodniach ciąży, więc pewnie nie zmierzą Ci CRL co do milimetra, ale zobaczysz serduszko i spytasz innego ginekologa co on myśli o infekcji. Zawsze lepiej poznać opinie kilku lekarzy.
Właśnie tak myślałam, żeby wspomnieć o infekcji na początku wizyty i zobaczyć co na to powie lekarz. Co do opinii to podejrzewam że żadnej nie wygłosi bo niestety w Medicoverze jest tak że wizyta polega tylko na usg i lekarz wtedy tylko komentuje to co widzi na badaniu 🤦‍♀️
 
reklama
Mam dylemat i nie wiem co zrobić 🙄 Przypałętała się do mnie infekcja grzybicza, byłam wczoraj na wizycie i mam zalecenie żeby próbować zaleczyć to probiotykiem z kwasem mlekowym i do tego podmywać się jakimś tam specjalnym płynem, bo do 12 tygodnia niezbyt wiele jesteśmy w stanie z tym zrobić, jak nie przejdzie to po 12 tygodniu można już włączyć jakieś leczenie. No i okej, liczę że się uda i że przejdzie albo chociaż się uspokoi. Z tym, że na jutro jestem zapisana na usg i teraz nie wiem czy iść czy nie… aktualnie wszystko tam na dole mam mega opuchnięte i boli więc trochę obawiam się usg dopochwowego. Z drugiej strony zastanawiam się czy nie zacisnąć zębów i jakoś tego nie przetrwać, bo w Medicoverze mam skierowanie na usg poniżej 10 tygodnia a jutro już będzie 9+3. Wątpię, że tak łatwo przepiszę wizytę na początek kolejnego tygodnia, tym bardziej że dopiero wracam z urlopu i od razu wolnego nie wezmę 😏 Jak myślicie, iść jutro na to usg? Sama infekcja podobno nie jest przeciwwskazaniem.
Ja bym chyba poszła... zależy jak bardzo Cię boli. USG raczej stanu nie pogorszy, a jeśli lekarz odpowiednio nawilży głowice to powinno pójść w miarę sprawnie. Ja bardzo lubię basen, ale niestety praeie zawsze mam infekcje. Nie chciałam z niego rezygnować e ciąży, więc lekarz doradzil mi właśnie priobiotyki. Póki co działają, więc może i Ciebie szybciutko wyleczą.
 
Właśnie tak myślałam, żeby wspomnieć o infekcji na początku wizyty i zobaczyć co na to powie lekarz. Co do opinii to podejrzewam że żadnej nie wygłosi bo niestety w Medicoverze jest tak że wizyta polega tylko na usg i lekarz wtedy tylko komentuje to co widzi na badaniu 🤦‍♀️
Ja byłam wczoraj na usg do 10 tyg w medicover i robiła je Pani ginekolog i powiedziała, że jest ok
Skomentowała co widzi 😁
 
Ja bym chyba poszła... zależy jak bardzo Cię boli. USG raczej stanu nie pogorszy, a jeśli lekarz odpowiednio nawilży głowice to powinno pójść w miarę sprawnie. Ja bardzo lubię basen, ale niestety praeie zawsze mam infekcje. Nie chciałam z niego rezygnować e ciąży, więc lekarz doradzil mi właśnie priobiotyki. Póki co działają, więc może i Ciebie szybciutko wyleczą.
Właśnie ja też byłam na basenie i starałam się zapobiegać probiotykiem a i tak dupa z tego wyszła, teraz już się nie prędko wybiorę 😅
 
reklama
Hej dziewczyny. Na początku chciałam Wam serdecznie pogratulować;) czytam Was od początku ... ja mam termin na 27.04. Jednak pojawił się problem... mam krwiaka i torbiel. Od kilku dni leżę i leżę. Powiedzcie czy któraś z Was miała taki problem ? Co mówił lekarz ? Jaki tryb życia prowadziłyście ? Ja do 8 tyg żadnych objawów nie miałam ... Od wtorku mdłości okropne .
 
Do góry