reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny czy Wy też macie suche sutki i te otoczki? Kurde mi to skóra schodzi normalnie. Czytałam coś tam w necie, ale w sumie nic konkretnego, że może tak być, ale co jest przyczyną to nie mogę znaleźć 🤷
tak, w niektóre dni widze takie małe biale skórki jakby właśnie sucha skóra. Ostatnio smarowałam balsamem i na razie jest ok 😊
 
Umówiłyście się już na na badania prenatalne ? Przeraził mnie ich koszt, wszędzie piszą, że koszt około 400 zł, a u mnie 650 zł. Ile placicie za badania podwójne- USG plus krew ?
 
Chyba zaatakowało mi zatoki, a jutro jedziemy w góry 😱 Zrobię sobie dziś okład i mam nadzieję, że szybko mi przejdzie 😭
 
Umówiłyście się już na na badania prenatalne ? Przeraził mnie ich koszt, wszędzie piszą, że koszt około 400 zł, a u mnie 650 zł. Ile placicie za badania podwójne- USG plus krew ?
Ja akurat mam to w pakiecie w Medicoverze, ale gdzieś widziałam że koszt badania tam to też było coś koło 650 zł.
 
To ceny u mnie.. Jeżdżę do Wrocławia
 

Załączniki

  • Screenshot_20210910_123546_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210910_123546_com.android.chrome.jpg
    167,7 KB · Wyświetleń: 52
  • Screenshot_20210910_123539_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210910_123539_com.android.chrome.jpg
    197,8 KB · Wyświetleń: 53
  • Screenshot_20210910_123506_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210910_123506_com.android.chrome.jpg
    208,8 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry