reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Z papierem też tak mam🙈
Mi niby mdłości przeszły ale od dwóch dni po obiedzie mi strasznie ciężko na żołądku. Jem mało a mam wrażenie jak bym był po nim przejedzona🙈
A to tez tak mam, musze jesc male porcje i często. Jak zjem obiad to mam wrażenie że jestem tak najedzona ze aż mi niedobrze... nie mogę juz jesc takich porcji jak przed ciąża 🙂 bardziej takie dziecięce, mini 🤣 a jakbym miała zjesc na raz i zupe i drugie danie to łoooo.... zapomnij 😳
 
reklama
A to tez tak mam, musze jesc male porcje i często. Jak zjem obiad to mam wrażenie że jestem tak najedzona ze aż mi niedobrze... nie mogę juz jesc takich porcji jak przed ciąża 🙂 bardziej takie dziecięce, mini 🤣 a jakbym miała zjesc na raz i zupe i drugie danie to łoooo.... zapomnij 😳
No to ja jem tyle co mój dwulatek 🙈 Ostatnio mam fazę na sos kurkowy🙈 I serce mnie boli, że nie mogę zjeść tyle ile oczy by chciały 🤣🤣🤣
 
Tak. Pytałam ostatnio czy dałby mi już skierowanie to bym się zapisała to powiedział, że dopiero na następnej wizycie i spokojnie, na pewno będzie termin. Dodam, że chodzę do Enel-med'u.

Bardzo ciekawe z tym Enel Medem :D może to zależy od miasta, ale u mnie terminów nie ma nigdy i czasem koczuję po kilka dni i sprawdzam co jakiś czas, aż coś się zwolni. Np. dzisiaj udało mi się upolować termin na pełną higienizacją stomatologiczną, a do końca roku nie było żadnych terminów 😅 Zazwyczaj jednak idę w inne miejsce i wysyłam do nich fakturę, zwracają 70% kosztów, więc te wizyty prywatne nie wychodzą tak źle.
 
Gratuluję zdrowego podejścia ❤️
Ja już byłam na 2 wizytach z serduszkiem, a wciąż mam jakiś wewnętrzny niepokój
Nie rozbudzam go.. Ale jest..
Niepokój zawsze zostanie ale ważne żeby szybko odcinać negatywne myśli i wyrzucać z głowy a nie dać im kiełkować i drążyć 😂 najgorzej to jak się zacznie człowiek zastanawiać co może pójść nie tak 🙈 ja ostatnio wieczorem miałam smutki to po prostu poszłam szybko spać a rano głowa miała już inne nastawienie :)
 
Tak. Pytałam ostatnio czy dałby mi już skierowanie to bym się zapisała to powiedział, że dopiero na następnej wizycie i spokojnie, na pewno będzie termin. Dodam, że chodzę do Enel-med'u.
Seeeerio 🙄 Ciekawe czy rzeczywiście nie będzie problemu żeby się zapisać z dnia na dzień bo zbyt wiele czasu już nie zostanie 😏
 
Ja też muszę wziąć, broniłam się od wczoraj wieczora, ale ból głowy nie daje mi odpuścić więc już chyba nadszedł czas bo jestem nie do życia 😢😢
Ból głowy to dziadostwo.. już dziś ryczałam bo nie mogłam nic zrobić.. Zasłoniłam okna, zabrałam jedną tabletkę i leżałam.. Później poszłam na spacer po syna do szkoły 😌
 
reklama
Ból głowy to dziadostwo.. już dziś ryczałam bo nie mogłam nic zrobić.. Zasłoniłam okna, zabrałam jedną tabletkę i leżałam.. Później poszłam na spacer po syna do szkoły 😌
Mnie jak ostatnio głowa bolała to zasłoniłam okna i zimny okład na czoło, spokój i cisza usnęłam i w sumie za 5h przeszło samo
 
Do góry