reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Rozumiem Was... dziś w pracy ogarniałam wszystko na spotkania i latałam przez 40 minut i tak sie zmęczyłam ze o 9 musialam juz usiąść i odpoczac 🤣 do tego mnie glod złapał i brzuch bolal a tu trzeba czekać 30 min zanim moge w spokoju zjesc 🤣🙈
Ogólnie dzis również czuje się lepiej, nie jest mi tak niedobrze rano. 🙂 ciekawe to wszystko..

W ogóle co ide na siku i się wycieram to zawsze tak spoglądam na ten papier z ogromna nadzieja w sercu, ze nadal jest bialy 😀 któraś też tak ma??
Tak, pewnie jestem nienormalna haha.. 🙃
Tak, oglądanie papieru w toalecie to u mnie już chyba nawyk...;-)
 
reklama
Rozumiem Was... dziś w pracy ogarniałam wszystko na spotkania i latałam przez 40 minut i tak sie zmęczyłam ze o 9 musialam juz usiąść i odpoczac 🤣 do tego mnie glod złapał i brzuch bolal a tu trzeba czekać 30 min zanim moge w spokoju zjesc 🤣🙈
Ogólnie dzis również czuje się lepiej, nie jest mi tak niedobrze rano. 🙂 ciekawe to wszystko..

W ogóle co ide na siku i się wycieram to zawsze tak spoglądam na ten papier z ogromna nadzieja w sercu, ze nadal jest bialy 😀 któraś też tak ma??
Tak, pewnie jestem nienormalna haha.. 🙃
Normalna 🙊😆
 
Mam dokładnie to samo... i też za jakieś 3 miesiące przeprowadzamy się do nowego domku. Ciężko mi sobie wyobrazić moje możliwości za te 3 miesiące biorąc pod uwagę to, że już teraz sapię przy najprostszych czynnościach :p
To my na szczęście już na dniach, więc w przyszłym tygodniu wykorzystam część urlopu na sprzątanie i cieszę się, że nie będę musiała tego robić jak już się brzuszek zacznie pojawiać :D
Rozumiem Was... dziś w pracy ogarniałam wszystko na spotkania i latałam przez 40 minut i tak sie zmęczyłam ze o 9 musialam juz usiąść i odpoczac 🤣 do tego mnie glod złapał i brzuch bolal a tu trzeba czekać 30 min zanim moge w spokoju zjesc 🤣🙈
Ogólnie dzis również czuje się lepiej, nie jest mi tak niedobrze rano. 🙂 ciekawe to wszystko..

W ogóle co ide na siku i się wycieram to zawsze tak spoglądam na ten papier z ogromna nadzieja w sercu, ze nadal jest bialy 😀 któraś też tak ma??
Tak, pewnie jestem nienormalna haha.. 🙃
Zastanawia mnie czy ktoś tak nie robi 🙈
 
Powiem Wam, że to czytanie forum zdecydowanie mi się służy.
Naczytałam się tutaj o tych objawach ciążowych, ich braku, zanikaniu itd. Sama podchodzę do tego z dystansem, bo tylko lekarz jest wyznacznikiem, czy jest ok, a nie forum, ale mnie samą dopada czasami panika.
Mąż już dzisiaj chyba miał dość, jak mu wypaliłam, że "wczoraj standardowo brzuch mnie pobolewał po spacerze, a dzisiaj przeszłam z 500 metrów szybkim krokiem i nic nie czuję - pewnie mi objawy ciążowe zanikają" 🙈
Ja się staram rozmawiać z kolezanka która miała cała ciąże bezobjawowa i to mnie uspokaja. Skoro ona się dobrze czuła, jej koleżanki się dobrze czuły to czemu ja mam się zle czuć ? I nie czytam jakiś negatywnych historii już. Będzie dobrze! Musi być 😊najbardziej się chyba bałam miedzy pierwsza a druga wizyta. Na pierwszej było serduszko i się bałam czy na drugiej nadal będzie No i było :) wiec ja tam się już szykuje na bujanie wózka w kwietniu, nie dopuszczam myśli ze może być inaczej
 
Rozumiem Was... dziś w pracy ogarniałam wszystko na spotkania i latałam przez 40 minut i tak sie zmęczyłam ze o 9 musialam juz usiąść i odpoczac 🤣 do tego mnie glod złapał i brzuch bolal a tu trzeba czekać 30 min zanim moge w spokoju zjesc 🤣🙈
Ogólnie dzis również czuje się lepiej, nie jest mi tak niedobrze rano. 🙂 ciekawe to wszystko..

W ogóle co ide na siku i się wycieram to zawsze tak spoglądam na ten papier z ogromna nadzieja w sercu, ze nadal jest bialy 😀 któraś też tak ma??
Tak, pewnie jestem nienormalna haha.. 🙃
Już myślałam że tylko ja świruje że za każdym razem oglądam papier 😃 uff nie jestem sama 😃
 
U mnie za to kondycja siada 🙈 30 minut sprzątałam sobie na spokojnie samochód i tak mnie to zmęczyło, że ledwo żyje i musiałam się chwile położyć. Jak się kładłam to serducho mi waliło jak cholera, teraz mnie tak znużyło że spać bym poszła 😅 A miałam w planach jeszcze uprać siedzenia 🙈😂 I wcale nie narzuciłam sobie jakiegoś mega tempa przy tym sprzątaniu 😅 Przeraża mnie to, że lada moment się przeprowadzamy i trzeba jeszcze w nowym domu wszystko doprowadzić do porządku 😂 Ale na szczęście będę mogła sobie działać na spokojnie i często robić przerwy 😁
My właśnie kończymy budowę domu, we wtorek wylali posadzki, w przyszłym tygodniu wchodzi glazurnik do łazienki, potem płytki podłogowe, mam nadzieję, że w listopadzie się przeprowadzimy i mam wrażenie, że to jeszcze lata świetlne. 😂 Nie wiem kto mi okna umyje przed przeprowadzką, ale na pewnie nie ja. 🤣
 
My właśnie kończymy budowę domu, we wtorek wylali posadzki, w przyszłym tygodniu wchodzi glazurnik do łazienki, potem płytki podłogowe, mam nadzieję, że w listopadzie się przeprowadzimy i mam wrażenie, że to jeszcze lata świetlne. 😂 Nie wiem kto mi okna umyje przed przeprowadzką, ale na pewnie nie ja. 🤣
Ja właśnie jestem na takim etapie i domycie tych okien po budowie to jakaś masakra 😱😱😱 jedno okno 2h 🤯 No ale z brudnymi oknami też przecież można mieszkać to się nie spieszę 🤣
 
reklama
Rozumiem Was... dziś w pracy ogarniałam wszystko na spotkania i latałam przez 40 minut i tak sie zmęczyłam ze o 9 musialam juz usiąść i odpoczac 🤣 do tego mnie glod złapał i brzuch bolal a tu trzeba czekać 30 min zanim moge w spokoju zjesc 🤣🙈
Ogólnie dzis również czuje się lepiej, nie jest mi tak niedobrze rano. 🙂 ciekawe to wszystko..

W ogóle co ide na siku i się wycieram to zawsze tak spoglądam na ten papier z ogromna nadzieja w sercu, ze nadal jest bialy 😀 któraś też tak ma??
Tak, pewnie jestem nienormalna haha.. 🙃
Ja mam bardzo podobnie z tymi wizytami w łazience 🙈 Ale grunt to pozytywne nastawienie 😁😁😁 Moje mdłości też już minęły prawie. Pojawiają się sporadycznie co któryś dzień. Moja lekarka powiedziała, że to bardzo dobrze 😉
 
Do góry