reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dobra, to pofatyguje się i prześle te "amerykańskie teorie spiskowe dla plaskoziemcow" 🤣 chociaż obiecałam sobie, że nie będę już wchodziła w dyskusję z kimś kto lubi tzw świętospokojanizm, szczególnie jak już jest zaszczepiony, tym bardziej ciężko się czyta i słucha. Jeśli potrafisz po angielsku to proszę bardzo, bo to oryginalny dokument USA. I wysyłam przetłumaczony króciutki fragmencik. Polski związek niezależnych adwokatów już proceduje nad tymi dokumentami. I jeszcze chociażby spis treści dokumentów jakie wydaje WHO, ale pewnie też przerobiony w Photoshopie 🤣👍

Ach te teorie spiskowe . 12 lipca WHO wydała serię publikacji na temat zarządzania edycją ludzkiego genomu.
Tutaj zrzut z publikacji ISBN: 978-92-4-003006-0
Dokument jest przerażający.
Zmienianie DNA, kontrola, wszystko, czego się obawialiśmy, jest już oficjalnym programem WHO.

Pozdrawiam i naprawdę spokojnej głowy życzę, ciężko jest się nie wkurzac wiedząc, że przyjęło się truciznę, lepiej brnąć dalej z wiarą, że koncerny farmaceutyczne i rząd chcą nas uzdrowić. 🤣 Nie no powiem Ci, że zrobiłaś mi dzisiaj dzień, naprawdę, dziękuję 😇🤩🥳
Daj się przekonać, że to nie jest miejsce na Twoje antyszczepionkowe agitacje. Masz prawo się nie szczepić. A wszelkie informacje antyszczepionkowe przesyłaj wyłącznie zainteresowanym koleżankom w wiadomościach prywatnych.
 
reklama
Hej dziewczyny.. Nie odzywalam sie troche, bo w sobote okolo poludnia zauwazylam u siebie brazowe plamienia 😔 Nie leci ze mnie, krew jest tak jakby w glebi i tylko brudze papier, sle zalamalam sie i czekam na najgorsze. Nie chca mi zrobic scana, mowia, ze brudzenie jest ok. “Wazne, ze nie ma boli i wielkiego krwawienia”. Mam dac znac jak sie to zmieni. Przeplakalam caly wczorajszy dzien. Dzisiaj nadal brudze ☹️
 
To super, że myślisz ciągle pozytywnie :)
Ja po wizycie (3 tygodnie temu) przez pierwszy tydzień byłam na maksa szczęśliwa i pozytywnie nastawiona. Drugi tydzień to było już liczenie, kiedy ta kolejna wizyta. A ten ostatni to już próbuję się doszukiwać problemów i zastanawiać, czy na pewno jest OK. Do tego czytam mnóstwo wątków na forum, które nie kończyły się dobrze i się dodatkowo podłamuję. Całe szczęście, że wizyta już w środę, to mam nadzieję, że mnie to uspokoi i będzie dobrze :)
To również moja pierwsza ciąża i brak innych negatywnych doświadczeń
.. Ale jakoś i tak stres mnie dołuje i dziwne, czarne scenariusze się ukazują.. Co to jutro będzie u tego ginekologa jak ja już taki stres mam 😔
 
Ja jak zobaczę serduszko wiem, że już będę dużo spokojniejsza. Wiadomo, zawsze coś może się stać, ale nie chcę się nakręcać negatywnie, bo co mi to da. W dodatku to tak naprawdę moja pierwsza ciąża, nie mam za soba żadnych negatywnych doświadczeń, może dlatego też staram się myśleć pozytywnie. Tak jak pisałam wiem, że wiele się może wydarzyć gdy już serduszko bije, ale chyba bym zwariowała myśląc negatywnie i nie ciesząc się tą ciążą, również z najbliższymi. 😉

Po to sie staramy, aby cieszyć sie z tych ciaz naszych. Jedna cieszy sie na pierwszej wizycie, druga na kolejnej. No ja odetchnę na całość po wizycie w srode, mam nadzieje, jak bedzie wszystko w porządku. Poki co pozostaje mi skupic sie, aby nie czytac glupot, bo po co ? 😉
 
Hej dziewczyny.. Nie odzywalam sie troche, bo w sobote okolo poludnia zauwazylam u siebie brazowe plamienia 😔 Nie leci ze mnie, krew jest tak jakby w glebi i tylko brudze papier, sle zalamalam sie i czekam na najgorsze. Nie chca mi zrobic scana, mowia, ze brudzenie jest ok. “Wazne, ze nie ma boli i wielkiego krwawienia”. Mam dac znac jak sie to zmieni. Przeplakalam caly wczorajszy dzien. Dzisiaj nadal brudze ☹️
Kochana, pociesze cie... budziłam z corka pol ciąży, nie mialam wtedy luteiny ani dupka. I urodzilam zdrowa corke. Mysk pozytywnie, zrob bete jesli chcesz dla pewności czy rosnie czy nie spada. Takie brazowe plamienia zdarzaja się. Najgorsze gdy jest krew
 
reklama
@Miska27 Gratulacje !! Który to u Ciebie tydzień?

@Chocolate1 dziś z OM wypada mi 7+0 a w środę w dzień wizyty będzie 7+2. Ciekawe czy usg potwierdzi te terminy. Mam ogromną nadzieję, że będzie już widać zarodek i serduszko, nawet jeżeli będzie o te 2 czy 3 dni młodsza ciąża. Lekarze mówili, aby iść na usg dopiero w tym tygodniu i że to będzie już dobry termin jak mówiłam 01.09 🤞
Serduszko zaczyna chyba bić już w 6 tyg więc mam nadzieję że się załapię 🤞🤞🤞

Co do prenatalnych też nie wiem, czy robić pappe czy nie.. znam ze swojego otoczenia 2 osoby, którym wyszły złe wyniki a dzieci dziś mają piękne i zdrowe. A stres był, że hej. Ja te badania mam w pakiecie z tego co widzę.
 
Do góry