reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dokladnie. Ja na poczatku tak sie martwilam, ze nie spalam po nocach. Tesciowa mi powiedziala, ze najlepiej jak zapomne o ciazy na te 3 miesiace, bo inaczej zwariuje. Staram sie nie czytac za duzo o komplikacjach, bo to chyba mnie tak nastawilo 😔 Z siusiu to tragedia, ale ponoc w 2 trymestrze jest lepiej 😍
Aaa w srode dowiem sie co i jak, jak bedzie ok to juz bedzie ok, a jak nie to dupa
 
reklama
A moge zapytac, czy cos sie dzieje, ze moze byc dupa?? Xx w sensie komplikacji

Bylam w 5 tyg, wedlug apki 5+5, do lekarki nie swojej, głównie po leki i aby dowiedzieć sie gdzie ulokowany jest pęcherzyk, no i prawidłowo wysoko, ale jest zniekształcony, co oznacza, ze moge poronic, albo miec puste jajo, tak ujela to lekarka, ogolem kazala mi sie nie cieszyć, zero pozytywów.
 
Bylam w 5 tyg, wedlug apki 5+5, do lekarki nie swojej, głównie po leki i aby dowiedzieć sie gdzie ulokowany jest pęcherzyk, no i prawidłowo wysoko, ale jest zniekształcony, co oznacza, ze moge poronic, albo miec puste jajo, tak ujela to lekarka, ogolem kazala mi sie nie cieszyć, zero pozytywów.
Rozumiem. W takiej sytuacji masz prawo sie niepokoic i miec obawy. A sa jakies szanse na to, ze zle zobaczyla lub obraz byl niejasny? Mam nadzieje, ze w srode sie okaze, ze doktor sie pomylila i wszystko jest ok ♥️ Naprawde zycze Ci tego
 
Rozumiem. W takiej sytuacji masz prawo sie niepokoic i miec obawy. A sa jakies szanse na to, ze zle zobaczyla lub obraz byl niejasny? Mam nadzieje, ze w srode sie okaze, ze doktor sie pomylila i wszystko jest ok ♥️ Naprawde zycze Ci tego
Ide do swojego wlasciwego lekarza i bedzie jasne. 😉 nie mam wyjscia, 2 dni zostały
 
reklama
Do góry