reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Oczywiście, że tak. Myślałam, że masz jakąś sprawdzoną markę 🤪 bo ja od niedawna zaczynam się farbować i głównie dlatego, że mi siwe włosy się pojawiają 😭

A mój mąż na farby w ciąży mówi kategoryczne NIE.
Ogólnie te co używałam strasznie śmierdziały, że duszno mi było, dlatego też wolę takimi się nie farbować.
Teraz są farby bez amoniaku i bez problemu można farbować włosy w ciąży. Ja mam kilka siwych włosów ale nie zamierzam się farbować, mam kręcone włosy które są delikatne i jakbym farbowała to już by mi nic z nich nie zostało 😀
 
reklama
W obecnych czasach to ciężko powiedzieć :p może gdzieś w górach w Polsce 🤣 powiem wam że jak zaczęliśmy się starać to sobie wyliczyłam, jakbym teraz zaszła to jaki byłby miesiąc :p a jak już zaszłam, to w sumie było mi obojętnie a trafiło się fajnie :D

Ja to liczylam, ze na grudzien maks urodze. A tu taka lipa, ze pech nie chcial. Ale z perspektywy porazek, nieważne kiedy, wazne aby zdrowe.
 
Wiadomo, że najważniejsze aby było zdrowe, ale jakby to był koncert życzeń to ja chciałabym drugiego chłopaka, bo mam już obcykane co i jak, dziewczynki to dla mnie czarna magia. o_O
Ja właśnie z chłopcami nie wiem co i jak nawet nigdy nie przewijałam :D
Nie pytali o certyfikat :) polecam poszukać grup facebookowych mamusiek w okolicy, ja dołączyłam do " ciąża poród połóg w lublinie" i tam dziewczyny dzieliły się miejscami gdzie można wejść z os. Towarzyszącą :)
O widzę że mieszkamy blisko siebie :)
 
Dzięki babeczki. Od dziś sypie siemieniem lnianym po wszystkim ;p. Jeśli chodzi o wodę, to pije Ok.2 litrów samej wody, nie wliczam w to soku ani herbaty. Ja od zawsze miałam zaparcia , pomagał mi ruch, aa teraz jak się dowiedziałam ze jestem w ciąży, to robię z siebie obłożnie chora - leżę cały czas, żeby czasem NIC nie uszkodzić. Myśle ze taki stan ciągłego leżenia mi przejdzie jak się dowiem, ze wszystko jest Oki ..;)
U mnie to ruch przy robieniu obiadu, ale tak to tsz praktycznie kocyk i leze.
 
U mnie to ruch przy robieniu obiadu, ale tak to tsz praktycznie kocyk i leze.

Też bym się pewnie nie ruszała, gdyby nie to że jeszcze mamy 1.5 rocznego psa-świrusa... wychodzę z nim przed pracą na godzinę, potem mąż i ostatnio jeszcze ja po pracy na kolejną godzinę. nigdy mi się nie chce, a potem się cieszę, że się ruszyłam :D
 
reklama
Do góry