reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

@Kropka29 no ja właśnie pomyślałam, że zbadam, bo jak w zeszłym roku straciłam swoje pierwsze dwie kreski, to nawet nie wiem z jakiego powodu i po prostu już chyba schizuje i szukam na siłę żeby za wczasu zdążyć "naprawić". Jutro może jeszcze dostanę wynik z dziś i więcej żadnych badań. Bo to tylko stres.
Ja mimo że nie mam żadnej straty za sobą to jakoś jak zobaczyłam ten dzisiejszy wynik bety to chyba zaczęło to do mnie dopiero docierać i mam wrażenie że pojawił się we mnie jakiś taki wewnętrzny niepokój czy wszystko będzie okej 😶 Muszę się z tym uporać i myśleć pozytywnie bo długie 9 miesięcy przede mną 😅
 
reklama
Na USG mam napisane 6+0


Doktor powiedział, że zarodka poniżej 2 mm aparat nie wyłapie. Powiedział że albo jest jeszcze za mały albo już go nie ma.

Tyle, że ja identyczną sytuację miałam 2 lata temu, najpierw lekarz uspokajał, że może ciąża młodsza, a okazało się, że źle się rozwijała i w końcu miałam poronienie zatrzymane.
Na USG mam napisane 6+0


Doktor powiedział, że zarodka poniżej 2 mm aparat nie wyłapie. Powiedział że albo jest jeszcze za mały albo już go nie ma.

Tyle, że ja identyczną sytuację miałam 2 lata temu, najpierw lekarz uspokajał, że może ciąża młodsza, a okazało się, że źle się rozwijała i w końcu miałam poronienie zatrzymaniu

Na USG mam napisane 6+0


Doktor powiedział, że zarodka poniżej 2 mm aparat nie wyłapie. Powiedział że albo jest jeszcze za mały albo już go nie ma.

Tyle, że ja identyczną sytuację miałam 2 lata temu, najpierw lekarz uspokajał, że może ciąża młodsza, a okazało się, że źle się rozwijała i w końcu miałam poronienie zatrzymane.
U Ciebie ładnie widać. Ja wg. OM jak byłam u lekarza to było 5+4. Lekarz stwierdził młodsza ciążę z pomiarów.
U mnie to pierwsza ciąża, więc jest to nieco stresujące. Usg poniżej, co o tym myślisz?
20210815_111248.jpg
 
U Ciebie ładnie widać. Ja wg. OM jak byłam u lekarza to było 5+4. Lekarz stwierdził młodsza ciążę z pomiarów.
U mnie to pierwsza ciąża, więc jest to nieco stresujące. Usg poniżej, co o tym myślisz?Zobacz załącznik 1306390
No pęcherzyk ciążowy jest, więc trzeba być dobrej myśli. Planujesz na betę iść tylko raz w czwartek?
Ja idę jutro i myślę że wynik już mi dużo powie na co sie nastawiać.
Po wizycie z ciekawości zobaczyłam jak chodziłam z synem (teraz mam OM 05.07, a z nim w ciąży mialam OM 06.07, więc identyczny termin) i na pierwsze USG poszłam dopiero 3.09 i też był młodszy o 4 dni.
 
Dziewczyny macie może jakieś domowe sposoby na ból głowy? Zastanawiałam się nad amolem żeby skronie posmarować. Coraz więcej dolegliwości mam. Muli mnie na 🤮, chodzę tylko i ciągle bym coś jadła, teraz ta głowa, wzdęcia...
🙊
 
Dziewczyny macie może jakieś domowe sposoby na ból głowy? Zastanawiałam się nad amolem żeby skronie posmarować. Coraz więcej dolegliwości mam. Muli mnie na 🤮, chodzę tylko i ciągle bym coś jadła, teraz ta głowa, wzdęcia...
🙊
Ja czoło smaruje vickiem. Niektórym raczej zimne okłady pomagają. Herbata z imbirem I cytrynką. Mam jeszcze taką poduszkę z kolcami na której leżę to szczególnie jak ból od szyi
 
reklama
Do góry