reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Udało mi się przełożyć wizytę w enelu na poniedzialek :) tam to trzeba tak czatować na te terminy, że masakra, nie ma żadnych na kolejne 2 miesiące co najmniej i czasem akurat coś się na chwilę pojawi. Walka jak z zapisami na zajęcia na studiach :D
A w przyszły wtorek idę też na USG piersi. W tamtym roku wycinałam gruczalowłókniaka, mam nadzieję, że nie pojawiło się nic nowego :/
W Medicoverze za to są dostępne wizyty ale do lekarzy, którzy mają takie opinie że aż się nie chce czytać 🙈 Ja przepisałam się na wizytę na 25.08, tak teoretycznie powinno być 6+2 więc mam nadzieję, że już coś będzie widać 😁

@Ann_81 trzymam kciuki za wynik ✊✊✊
 
reklama
Ja byłam zrobić betę i pielęgniarka dopiero za 3 razem pobrała krew, więc ręka mnie boli. Wyczytałam z kalkulatorów, że wszystko poniżej 22.000 będzie poniżej normy. Wyniki koło 12.

Trzymam kciuki za Wasze wizyty. ✊

Ehhh znam to, u mnie też zazwyczaj jest problem z pobraniem, panie używają tych tradycyjnych strzykawek :D
Kciuki za Twoją betę!!! :)
 
reklama
Do góry