reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A kiedy masz teraz wizytę? I który tydzień gdy zobaczyłaś serduszko?
Teraz mam w piątek :) Jak byłam na pierwszym USG to według OM był 6+6, a według USG 6+1 i było serduszko, ale wolno biło... Z kolei jak byłam dwa dni później u innego lekarza to niby z USG wychodziło 5+6, ale serduszko nadal biło choć wolno, niestety nie wiem jakie było tętno za pierwszym razem, także nie wiem czy chociaż wzrosło...więc zgłupieć można...
 
6+0 to z OM wg aparatu, pęcherzyk jest mniejszy, więc pewnie na 5 tydzień.
Moja ciąża też według USG jest 5 dni młodsza. Na tym etapie każdy dzień robi dużą różnicę, dlatego dziewczyny często piszą, żeby się nie spieszyć z pierwsza wizytę, żeby później się niepotrzebnie nie denerwować. Trzymam kciuki abyś na kolejnej wizycie zobaczyła już serduszko❤️
 
Ja dzisiaj chyba nie usnę... dawno się tak nie bałam jak przed jutrzejszą wizyta u mnie będzie już 7+5 boję się żeby nie było puste jajo a podtrzymuje się tylko przez duphaston już mi wszystko do głowy przychodzi.
 
Ja odwołałam czwartkową wizytę USG w enel medzie, to za wcześnie i jednak wolę się nie stresować, że czegoś nie widać, już wolę zaczekać dłużej...
 
reklama
Do góry