reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Może chłopcy tak mają, że wolą jajka pokazać a nie twarz 🤔 Mój pierwszy syn też mi buźki w III USG nie pokazał.
Porównałam sobie i on ważył w 30tc 1500 a urodził się w końcówce 38 tc z wagą 3750. Teraz maluch ma szacunkową 1700, także może by większy 🤔 Na samą myśl o porodzie już się boje.
Ehhh na samo słowo poród mam ciarki 😬 Przeraża mnie i sn i cc, z pierwszym synem szłam do porodu cała w skowronkach ale jak dostałam oksy. i skurcze były mega silne to uśmiech zszedł mi szybko z twarzy i zamiast niego był wrzask na skurczach🤭Ale i tak całość trwała że 4 godz. Teraz ogólnie nie chce mi się rodzić i chyba wolałabym CC. U mnie w szpitalu nie dają znieczuleń do snu🙄
 
reklama
Mój pierwszy syn pokazał się w 21tyg , drugi w 18 tyg . Teraz na początku gin mówił że chłopak na prenatalnym 1 że dziewczynka i na 2 potwierdził ( oczywiście nie mówiłam mu jego wcześniejszych przypuszczeń) , ale między 1 a 2 prenatalnym miałam u swojego 2 USG i nie chciała się pokazać, chowała co ma :) .

Spore te wasze dzieciaczki :) moja w 29+5 wazyła 1323 g zobaczymy jak dalej pójdzie. Bracia mieli przy porodzie 3700 i 3750.

@Mama Mia! Ja miałam 2 cc i szczerze wolałabym naturalnie rodzić. Ale wiadomo każdy poród inny i każdy organizm inaczej reaguje. Teraz czeka mnie 3 cc, trochę się boję po, obym przeszła lżej niż wcześniejszą

Ja dzisiaj znowu miałam w nocy skurcze :( od 23 do 2 nie spałam. Trochę opadł mi brzuch - albo mi się wydaje. Zobaczę jak dzisiaj będę się czuła to pojadę sprawdzić. Bo brzuch trochę mi się stawia i nie wiem czy to mała tak się wypina czy to skurcze. Bo z drugim jak leżałam w szpitalu już po terminie ( też myślałam że się wypina a położna mówiła że to skurcze ale takie lipne że i tak musiała być cc)
 
Mój pierwszy syn pokazał się w 21tyg , drugi w 18 tyg . Teraz na początku gin mówił że chłopak na prenatalnym 1 że dziewczynka i na 2 potwierdził ( oczywiście nie mówiłam mu jego wcześniejszych przypuszczeń) , ale między 1 a 2 prenatalnym miałam u swojego 2 USG i nie chciała się pokazać, chowała co ma :) .

Spore te wasze dzieciaczki :) moja w 29+5 wazyła 1323 g zobaczymy jak dalej pójdzie. Bracia mieli przy porodzie 3700 i 3750.

@Mama Mia! Ja miałam 2 cc i szczerze wolałabym naturalnie rodzić. Ale wiadomo każdy poród inny i każdy organizm inaczej reaguje. Teraz czeka mnie 3 cc, trochę się boję po, obym przeszła lżej niż wcześniejszą

Ja dzisiaj znowu miałam w nocy skurcze :( od 23 do 2 nie spałam. Trochę opadł mi brzuch - albo mi się wydaje. Zobaczę jak dzisiaj będę się czuła to pojadę sprawdzić. Bo brzuch trochę mi się stawia i nie wiem czy to mała tak się wypina czy to skurcze. Bo z drugim jak leżałam w szpitalu już po terminie ( też myślałam że się wypina a położna mówiła że to skurcze ale takie lipne że i tak musiała być cc)
Ale super, że trzecia dziewczynka 😁 Twoje skurcze to pewnie te przepowiadające, mi w pierwszej ciąży brzuch się stawiał na tym etapie a tym razem zero skurczy. Ale jasne, zawsze lepiej sprawdzić jeśli coś Cię niepokoi.
 
Ale super, że trzecia dziewczynka 😁 Twoje skurcze to pewnie te przepowiadające, mi w pierwszej ciąży brzuch się stawiał na tym etapie a tym razem zero skurczy. Ale jasne, zawsze lepiej sprawdzić jeśli coś Cię niepokoi.
Zatrzymali mnie na patologi bo nie wiadomo od czego ten ból, 3 godz się utdzymywał. Pobrali krew, mocz i teraz leżę pod kroplówką.
 
Dziękuję dziewczyny, na szczęście z małą wszystko dobrze, wczoraj wazyła już 1550g .
Wody , szyjka wszystko dobrze.
Nie wiedzą od czego ten ból bo na ktg skurczy nie było.
Przed wejściem na oddział zrobili test na covida, później pobrali krew, mocz i podłączyli kroplówkę. Także czekam na wyniki.
Lekarka mówiła że dobę - dwie mnie potrzymają. Ale mam nadzieję że mnie dzisiaj wypuszczą, kroplówka zadziałała.
 
@ Ewon jak się dziś czujecie?

Ja też już od jakiegoś czasu mam te skurcze "próbne", twardnienie brzucha na kilka sekund, nie regularne co jakiś czas. Czasem raz dziennie, a czasem nawet i kilka razy. Nie ma reguły.
 
reklama
Dzisiaj mnie wypisali do domku. Ale szczerze zmęczona jestem na maxa. Na szczęście z małą wszystko dobrze. Muszę więcej wypoczywać i nie przemęczać się.
Ale leżałam w szpitalu w którym miałam nie rodzic i teraz już nie wiem w którym rodzic. Ten co chciałam jest 20 min przez miasto trzeba przejechac, warunki szpitala bardzo dobre,sale poporodowe 2os. , opieka i opinie też. Drugi co teraz byłam opieka i opinie też dobre ( w sumie ile rodzących tyle opiń) warunki jak z prl , leżałam teraz na patologii na 6osobowej sali.
 
Do góry