reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@Oruszka88 gratuluję córeczki! :D Widzę, że ktoś mocno się modli za maluszka :)

@Margaretka@ ale super wieści!! No teraz to już na bank musi być dobrze!! :D

@mayfly a po urodzeniu też nie chcesz, by położna przychodziła? :)
Oj modli sie duzo osób za tego maluszka a moja mama odmawia nawet midlitwe pompejanska. To modlitewny hardcore8-)
 
reklama
@mayfly teraz to ja też wage mam ;) jak po 3 wizytach położnej okazało się, że młoda nie przybiera. U mnie na wizytach oprócz sprawdzania dziecka to sprawdzała mnie, jak mi się obkurcza macica, sprawdzała mnie 'na dole' jak się goje, jakby było trzeba to by mi szew wyjęła po zszyciu nacięcia. Poza tym w książeczce są miejsca na 6 wpisów z wizyt patronazowych położnej, więc coś musi robić. To może ja nie będę szukać innej tylko zadzwonię do tej samej, by mieć pewność, że wszystko ogarnie 😃
 
@mayfly teraz to ja też wage mam ;) jak po 3 wizytach położnej okazało się, że młoda nie przybiera. U mnie na wizytach oprócz sprawdzania dziecka to sprawdzała mnie, jak mi się obkurcza macica, sprawdzała mnie 'na dole' jak się goje, jakby było trzeba to by mi szew wyjęła po zszyciu nacięcia. Poza tym w książeczce są miejsca na 6 wpisów z wizyt patronazowych położnej, więc coś musi robić. To może ja nie będę szukać innej tylko zadzwonię do tej samej, by mieć pewność, że wszystko ogarnie 😃
Js tez mam wagę dla niemowlaków bo 2 wczesniaka za wszelką cenę próbowałam karmic piersią i musialam wiedzieć ile mi zjada i jak przybiera
 
Hej mamuśki ja po wizycie kontrolnej u pediatry z Nadia i mamy skierowanie na oddział na diagnostykę. W poniedziałek rano mam dzwonić to mi poda kiedy czy od razu czy na drugi dzień.. Po lekach kupy się poprawiły ale prpblemuz brzuchem i skurczami pozostał. Mamy być przygotowane na dwa lub trzy dni że poleżymy. Przerażona jestem i płakać mi się chce. Muszę starsza córkę zostawić z moim mężem a oni nie dogaduj się zupełnie znowu będą telefony, płacz Natali I stres.. Szlak by to trafił ale w końcu muszą znałeśc powód tych boli brzuszka 😭😭😭
Dodatkowo jutro mam wizytę u Gin i mam nadzieję że z maleństwem wszystko ok bo jak na ten tydzień rzadko czuje ruchy, oby to przez to że gruba jestem
 
@wiola1198 zgadzam się z @kika1kika teraz najważniejsza jest malutka i szybkie jej zdiagnozowanie. Wiem, że szpital to nic fajnego. Sama płakałam jak musiałam zostać w szpitalu z młoda. Ale przetrwacie te dni i będzie lepiej! Może że starcza córka porozmawiaj na spokojnie i wytłumacz wszystko. Jakoś przeżyje te kilka dni. Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę ✊✊✊
 
reklama
U nas juz choinka stoi. 🙈
IMG_20201204_195603.jpg
received_432723541074601.jpeg
IMG_20201204_201427.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry