reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja po wizycie. Szyjka dalej 3. 5cm prawie, wszystko pozamykane także ok. Narazie kaszel tego nie rusza ufff. No i nadal jest dziewczyna, ale jakos ciężko nam z mężem uwierzyc. Teraz za tydzien mam panstwowa wizytę u innego lekarza u tego co mowil ze prawdopodobnie chlopak i zobaczymy co teraz powie. A 15 grudnia mam połówkowe u syna tego lekarza do którego chodzę prywatnie bo tez jest ginekologiem genetykiem. I jak on potwierdzi dziewczynę to juz wtedy uwierzę
Ja mam termin na maj i dziś miałam usg jest to 16 tydzień i mówi ze chłopak ale j siusiaka nie widzę na tym zdjęciu ...jak myślicie
36FFF824-9EBF-4BE5-98E9-19651FC69D69.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny Tak rzadko tu zaglądam. Jakoś brak czasu mi na wszystko 😐Jeszcze pracuje ale 7 grudnia mam wizytę i postanowiłam że ide na L4 bo już mnie męczy ta biegania. A u Was co słychać jak samopoczucie, też macie bóle w pachwinach i wstajecie na siusiu w nocy? U mnie już 23 tydzień i podobno dziewczynka ma być 😀
 
Dziewczyny czy, szyjka może się wydłużyć pod wpływem leżenia.?
Od wtorku gdzie usłyszałam że mam 2.7 do dziś leżałam płasko, tylko WC i drobne jedzenie.
Bolal mmie brzuch dziś i twardniał a na dole aż mnie ciąglo i pojechałam do lekarza, innego... Dziś okazało się że szyjka ma 3.9 🤷‍♀️
O co tu chodzi ?
 
Dziewczyny czy, szyjka może się wydłużyć pod wpływem leżenia.?
Od wtorku gdzie usłyszałam że mam 2.7 do dziś leżałam płasko, tylko WC i drobne jedzenie.
Bolal mmie brzuch dziś i twardniał a na dole aż mnie ciąglo i pojechałam do lekarza, innego... Dziś okazało się że szyjka ma 3.9 🤷‍♀️
O co tu chodzi ?
Mi osobišcie lekarz powiedział że to działa w jedną stronę. Że albo będzie się skracać albo się zatrzyma. Nie wiem jak to ma się w rzeczywistości
 
Dziewczyny czy, szyjka może się wydłużyć pod wpływem leżenia.?
Od wtorku gdzie usłyszałam że mam 2.7 do dziś leżałam płasko, tylko WC i drobne jedzenie.
Bolal mmie brzuch dziś i twardniał a na dole aż mnie ciąglo i pojechałam do lekarza, innego... Dziś okazało się że szyjka ma 3.9 🤷‍♀️
O co tu chodzi ?


Może miałaś źle zmierzoną. Tylko teraz nie wiadomo który lekarz ma rację 🤦
Jedyne wyjście to chyba pójście do jeszcze jednego bo nie widzę innego rozwiązania.
 
reklama
Do góry