reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja kopniaczki czuję bardzo słabo i rzadko 😟
Niby u nas druga ciąża, ale długo wyczekiwana więc cieszymy się z każdego momentu.
Chciałabym żeby dzidziuś już się rozszalał, byłabym spokojniejsza.
Ja najczęściej czuję jak się najem i położę na plecach. Wtedy jest szaleństwo
 
@sad1717 łeee to czarnej nie ruszy :p

@Wolfgirl mam koleżankę, która wyczynowo uprawiała sporty walki i właśnie przez super mięśnie na brzuchu ciąża i poród były ciężkie - znalazłam jeden plus mojego flaka 😂

U nas też mniej się zwraca uwagę na dzidziola, bo chyba nas wykańcza cała ta sytuacja z wirusem. Mąż cały dzień w domu z młodą. Nie dość, że najpierw musi to dzielić z pracą zdalna, to jak ja przychodzę to zamiast zająć się nią to też mną trzeba się zająć, więc jakiś tak ciągniemy bez tej pierwotnej ekscytacji 😉 Widzę, że też się dużo bardziej martwię o dzidziola.

@Margaretka@ w pierwszej ciąży poczułam w 21 tygodniu, a teraz w 16- wcześniej czułam łaskotanie 😉
 
Ja nieważne co zrobię to i tak czuję bardzo słabo.
U nas dziś 18t3d.
Kiedy u was się dzieciątka rozkręciły? 🤔
ja jestem teraz 21+6 to już czuć lepiej i częściej. Ale tak jak Ty jesteś to mysle ze spokojnie jest JesCze czas na rozkręcenie. Wszędzie piszą ze do 28 tyg. To tak nieregularnie może być ale wiadomo ze im częściej to kobieta spokojna
 
Cześć dziewczyny rano :) ja jadę zaraz na badania krew i mocz wiec dziś wcześniej pobudka 🤷🏼‍♀️ ja tez mam w planach robić wcześniejsze dekoracje świąteczne bo tak jak pisaliście to przynajmniej poprawi humor. Nawet wczoraj wyciągnęłam już lampki takie ozdobne i już jest lepiej 😁
Ja kurtkę zimowa kupiłam ciążowa bo znalazłam fajna okazje. Miałam zamiar ja nosić później ale jak się zrobiło zimno i się prawie nie dopięłam w swojej dotychczasowej 🤦‍♀️🤩 to ubrałam ciążowa. Ona ma taka wstawkę powiększająca dopinana. Na razie jej nie używam jeszcze na szczęście bo z nią wyglądam jak w namiocie 🤪 tak ze oby jak najpóźniej
 
Ja nieważne co zrobię to i tak czuję bardzo słabo.
U nas dziś 18t3d.
Kiedy u was się dzieciątka rozkręciły? 🤔
U mnie dzisiaj 18 +1 i też słabo czuje a nawet to nie sa jakieś ruchy tylko nagle mi się twardo w jednym miejscu robi koło pępka po czym przechodzi i tak kilka razy a to moja 3 ciąża
 
reklama
Cześć dziewczyny rano :) ja jadę zaraz na badania krew i mocz wiec dziś wcześniej pobudka 🤷🏼‍♀️ ja tez mam w planach robić wcześniejsze dekoracje świąteczne bo tak jak pisaliście to przynajmniej poprawi humor. Nawet wczoraj wyciągnęłam już lampki takie ozdobne i już jest lepiej 😁
Ja kurtkę zimowa kupiłam ciążowa bo znalazłam fajna okazje. Miałam zamiar ja nosić później ale jak się zrobiło zimno i się prawie nie dopięłam w swojej dotychczasowej 🤦‍♀️🤩 to ubrałam ciążowa. Ona ma taka wstawkę powiększająca dopinana. Na razie jej nie używam jeszcze na szczęście bo z nią wyglądam jak w namiocie 🤪 tak ze oby jak najpóźniej
Jej ja też już nie mogę się doczekać klimatu świątecznego uwielbiam ten wystrój i w zeszłym roku na ozdoby wydałam majątek. Pewnie na początku grudnia już zacznę stroić żeby na Mikołaja dzieci miały klimat 😁
 
Do góry