reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja tylko w pierwszym trymestrze miałam taką senność. Potrafiłam zasnąć w każdym miejscu i o każdej porze. Wszyscy się śmiali że ja tylko jem i śpię 😂😂
To tak jak ja :) Normalnie chodzę spać 00:00-01:00 , a w pierwszym trymestrze 22:00-23:00 to już padałam na twarz i potrzebowałam o wiele więcej snu żeby się zregenerować :)
 
Jak ja się w nocy przebudzam bo mały kweka, to już mi się chce siku ale nie chce mi się iść i tak wstrzymuje do rana, układam się w pozycji żeby nie naciskać na pęcherz 😂🤦‍♀️szkoda mi snu, za bardzo go szanuje 😂
Jakbym o sobie czytała, mam tak samo ale rano biegiem pędzę tak mi pęcherz ciąży
 
Im będziesz się więcej stresować tym mniej będziesz ją czuła. Przynajmniej u mnie tak jest. Dzidzia najchętniej się ujawnia jak się śmieje 🤗 Pewnie przez to że brzuch mi się trzęsie 😉
Może na wieczór da o sobie znać.
Oby tak było ,niestety nadal cisza
Za to ciasto mi się śniło cała noc i musiałam wstać i coś zjeść 😂
 
reklama
Anka specjalnie poszlam do rossmanna jak posalyscie o tych gaciach i chyba rajstopach... i nic u mnie nie znalazlam...
Ale chociaz kupilam sobie balsam z palmersa:) tak, ze z pustymi rekami nie wyszlam😂
Wczoraj w rossmanie (aplikacja) znalazłam rajstopy Dla kobiet w ciąży Marilyn za nie całe 13 zeta z kartą rosnę (można się już w ciąży zapisać z poziomu aplikacji).
 
Do góry