reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja miałam mieć jutro swoją wizytę i USG połówkowe i niestety mój lekarz ma COVID i musiałam zapisać się do innego lekarza na 23.XI . Niestety teraz i ja muszę czekać kolejny tydzień na wizytę😭
Tego się właśnie boje, bo we wtorek połówkowe i bardzo bym chciała na nich być. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni. :(
 
reklama
Wiesz co ja mam detektor od 12tc i od tego czasu używam. Postanowiłam sobie,że będę używać tylko raz dziennie kiedy w domu jest mąż żeby mógł posłuchać malutkiego. Generalnie nie wiem jak mogłam w pierwszej ciąży bez niego funkcjonować, ale jeśli mam Ci poradzić - nie wiem czy jest sens kupować w momencie gdy czujesz już ruchy.. u mnie dziś zaczyna się 17tc i czasem "coś" mi się "wydaję" ale to jeszcze nie jest takie pewne więc detektor bardzo mi się sprawdza. Myślę jednak,że jak już będę czuć regularne ruchy to nie będzie aż tak często używany. Choć owszem, jeśli bardzo się stresujesz to niekiedy może uratować sytuację 😊 detektory w tej chwili nie są drogie - ja swój kupiłam na olx za 80zl - Angel Sound i uważam,że jest całkiem fajny jak na to cenę, zwłaszcza.
U mnie do ruchów jeszcze trochę, pierwsza ciąża a dopiero wchodzimy w 16 tc. Także myślę, że jeszcze z miesiąc, ale kto wie 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
U mnie do ruchów jeszcze trochę, pierwsza ciąża a dopiero wchodzimy w 16 tc. Także myślę, że jeszcze z miesiąc, ale kto wie 🤷‍♀️🤷‍♀️
Ja 17+1, też pierwsza ciąża, a od 16+ zaczęłam czuć takie nieśmiałe pykanie, zastanawiałam się czy to to? Zaczynają być co raz śmielsze, wczoraj nawet mąż poczuł jak przyłożył rękę 😍
 
reklama
Do góry