reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja słucham codziennie raz razem z mężem (żeby się wczuł), nieraz znajduje małego od razu a czasem muszę odczekać i pochodzić trochę i spróbować jeszcze raz, bo gdzieś mi ucieka.. i to mnie wkurza i za każdym razem jak nie mogę znaleźć to stwierdzam,że nie będę więcej słuchać i się denerwować 😁 a tak poważnie.. fajna sprawa dopóki nie czuć ruchów,zawsze można trochę się uspokoić, ale tak jak mówiłam czasem trzeba cierpliwości i nie można się na zapas stresować..
Wlasnie mam tak od paru dni, niby wiem juz gdzie szukać, ale co chwile mi ucieka ;)
 
Teraz sie nakrecilam na dziewczynke,ide na usg z mezem w czwartwk i maja powiedziec jaka plec poprzez rozblysk swiatla w pokoju,ma byc rozowe albo niebieskie:) maz nie wie ze taki bajer ma byc.zobaczymy co z tego bedzie.mam juz synka fajnie by bylo coreczke
Woow jaki bajer, a płacicie za to? Czy poprostu tak robią?
 
Pewnie w posiewie, jak wychodzą w normie, to nie podają wyniku? Może coś w tym jest. Po prostu piszą- bakterie- brak? Nigdy nie miałam posiewu
Gdyby były to chyba by był jakiś wynik bo nawet lekarz zanim odbierałam wyniki mowil ze cos sie zawsze znajdzie w posiewie ale kwestia ile będzie tych bakterii i nas będzie interesowalo dopiero jak będzie powyżej... (nie pamiętam ilu). A się okazało że mój wynik był taki: "bakterii nie wyhodowano" 🤷‍♀️
 
Ja słucham codziennie raz razem z mężem (żeby się wczuł), nieraz znajduje małego od razu a czasem muszę odczekać i pochodzić trochę i spróbować jeszcze raz, bo gdzieś mi ucieka.. i to mnie wkurza i za każdym razem jak nie mogę znaleźć to stwierdzam,że nie będę więcej słuchać i się denerwować 😁 a tak poważnie.. fajna sprawa dopóki nie czuć ruchów,zawsze można trochę się uspokoić, ale tak jak mówiłam czasem trzeba cierpliwości i nie można się na zapas stresować..
Ja tez sobie chwale,chociaz zauwazylam ze im wieksze bejbi dluzej mi schodzi szukanie,jak bylo male to w jednym miejscu bylo na srodku pod pempkiem a dzis po lewej
 
reklama
Woow jaki bajer, a płacicie za to? Czy poprostu tak robią?
Scan sie nazywa geneder reveal scan,i w sumie to poprostu chcialam zwykly skan a tu czytam ze z jakims swiatlem bedzie haha ja tu sie nastawiam na jakies cuda a gdzies sie moze jakas zarowka zapali w kacie i maz nie zauwazy nawet heh .
To jest prywatne klinika tylko robiaca usg,ma byc tez podglad 4d,wszystko za f62
 
Do góry