reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A wiadomon od czego plamienia?ja tez cos tam mialam jednodniowego i lekarka kazala brac do konca 16 tyg progresteron,ale na szybkim usg w szpitalu nie widziano skad to plamienie,moze od sexu
u mnie nic konkretnego nie powiedzieli. Mój nic nie widział, inny tez nie ( bo byłam jak mój był na urlopie) i raz w szpitalu byłam na IP bo tak jakby raz troszkę krwi było jasnej. Powiedzieli ze może jakieś naczynko pękło bo na tamtym etapie bardzo świeże i ukrwione wszystko 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny, a kiedy poznalyscie plec dziecka? Ja myslalam, ze moze na poprzedniej wizycie mi cos powie-ale powiedziala, ze nie bardzo widac(chociaz
siusiaka nie bylo:p). Teraz mam wizyte w srode i mega chcialabym sie dowiedziec:)
ja znałam szybko bo jakoś już w 12 ale robiłam test nifty. A z usg to ostatnio jak byłam równo 16 to tez było extra widać chłopka :)
 
Boże wy tu o moczu, szyjce ja takich rarytasów nie mam i mi nikt nie sprawdza ani tego ani tego przez całą ciaze 😜ale myślę że coś wymyślę żeby położna namówić na sprawdzenie tej szyjki chociaż raz 😜
ale kto to właśnie wie jakie podejście jest lepsze. Ciekawe czemu aż takie różnice w podejściu do ciężarnych. Bo chyba z tego co kojarzę to Ty w NL mieszkasz ? Z drugiej strony im mniej wiemy tym lepiej czasami :)
 
Ja mieszkam tu 8 lat już i mam też sporo miłych wspomnień [emoji4]
Ale już nie długo wracamy na stare śmieci moje, bliżej rodziny. Ciąża tylko pomogła w tej decyzji [emoji847]
Mój Małż zabrał mnie na weekend do Warszawy 2 lata temu.. najpiękniejszy weekend w moim życiu [emoji7]
Zarezerwował pokój w hotelu Leonardo, wylądowaliśmy nawet na imprezie w klubie Galeria! Było nieziemsko. Cudownie wspominam i bardzo chcę tam wrócić [emoji7]
 

Załączniki

  • 20201025_172732.jpg
    20201025_172732.jpg
    832,8 KB · Wyświetleń: 46
ale kto to właśnie wie jakie podejście jest lepsze. Ciekawe czemu aż takie różnice w podejściu do ciężarnych. Bo chyba z tego co kojarzę to Ty w NL mieszkasz ? Z drugiej strony im mniej wiemy tym lepiej czasami :)
Wiesz co oni mają inna mentalność, oni Polaków traktują jak hipochondrykow, i trochę się nie dziwię bo sama czuje ze coś z tego mam 🤣🤷🏼‍♀️🤦‍♀️, u nich skoro nic się nie dzieje, nie masz objawów tzn ze ciąża książkowa nie ma co się rozczulać i tyle, ale jak już jest coś nie tak to wiem że opieka jest suuper, dlatego czuje się tu bezpieczna 😜, dokładnie im mniej wiemy im mniej myślimy o tym tym lepiej 🤣
 
reklama
W poprzedniej ciąży miałam takie uczucie jakby skóra na brzuchu się napinała, robił się napięty, jakby twardszy, ale trwało to krótko. Nie bolalo. Zazwyczaj przy dłuższym chodzeniu. Pojawiło się bardzo szybko, jeszcze przed połową ciąży, ale nie pamiętam dokładnie kiedy... Miałam nakaz oszczędzania się, jak najwięcej leżeć. Synek od samego początku siedział bardzo nisko na wylocie, no i urodził się miesiąc wcześniej ;)
Ja tak mam bardzo często 😱 myślałam że tak ma być, skoro brzuszek rośnie. Muszę powiedzieć swojemu lekarzowi o tym. Biorę magnez 1-2 razy dziennie, jak czuję że jest taki mocno twardy.
 
Do góry