reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Boże wy tu o moczu, szyjce ja takich rarytasów nie mam i mi nikt nie sprawdza ani tego ani tego przez całą ciaze 😜ale myślę że coś wymyślę żeby położna namówić na sprawdzenie tej szyjki chociaż raz 😜
 
@kika1kika o nie, nieodnaleziona to pierwsza książka, przy której się tak wkurzyłam, że stwierdziłam, że nic więcej jego nie przeczytam, a później się łamałam i żałowałam. Brak logiki i właśnie pisanie na szybko byle napisac- grrr. I jeszcze zrobili go po tej książce ambasadorem w akcji przemocy wobec kobiet 🤦 pierwszy pisarz, który tak na mnie działa, a z drugiej strony mam w kolejce jego 7 książek 😂 jestem uzależniona od kupowania książek 😂
Piszecie o Mrozie? Ja wysłuchałam audiobooka Hasztag, omg chwilami taka naiwna! Nie sięgnęłam po nic więcej tego autora. 🤷‍♀️
 
Boże wy tu o moczu, szyjce ja takich rarytasów nie mam i mi nikt nie sprawdza ani tego ani tego przez całą ciaze 😜ale myślę że coś wymyślę żeby położna namówić na sprawdzenie tej szyjki chociaż raz 😜
Przypomnij Pati w jakim Ty kraju? 😊 U nas faktycznie jeśli chodzi o ciążę to raczej jest szersza ta opieka..
 
reklama
Noo bardzo długo. Ja mam narazie co 4 tygodnie a i tak wydaje mi się że długo. Później pewnie będę miała częściej jak w poprzedniej ciąży z racji cc oraz innych schorzeń
Ciekawe co mi we wtorek powie i kiedy ustali następną wizytę 🤔 jak Go zasypie gradem pytań i wątpliwości z całych 6 tygodni to się chłopak załamie 😎
 
Do góry