reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

w aplikacji nic mi nie dziala,zadne tematy sie nie wyswietlają....masakra
I wchodzisz w fora zamknięte i tam masz kwietniowki [emoji6]
Screenshot_2020-10-22-23-17-55-561_com.vbulletin.build_101.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny jak tam Wasze samopoczucie? Jak brzuszki czy już mocno widać? U mnie już widać a dziś zaczynam 18 tydzień. Samopoczucie na szczęście już dużo lepsze i senność mnie opuściła. Na ostatnim USG lekarz powiedział że wygląda na dziewczynkę ale mówił też że jeszcze wcześnie więc siusiorek mógł się poprostu gdzieś schować 😁
u mnie 17+3 i brzuszek już mocno widoczny 😊😊😊 ale moja to druga ciąża i będzie dziewczynka tym razem, a w domu roczny synek 😊😊 zdjęcie z wczoraj :)
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1603282347423_6724653562926137689.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1603282347423_6724653562926137689.jpeg
    211,3 KB · Wyświetleń: 87
Dziewczyny,my sie tu wszystkie bedziemy udzielac jeszcze normalnie,i poprostu te ktore beda z nami pisac tez moga zostac dodane do prywatnego.Na prywatnym nie ma szampana ani jakis fajerwerkow czy cudow,poprostu jest to forum zamkniete dla innych ktorzy wogole sie nie udzielaja,i dziewczyny wrzucaja tam fotki brzuszkow gdzie jest tez i twarz.Ten watek ma dalej istniec,tam sa dziewczyny ktore sa np od 3 miesiecy na forum i tyle.
 
reklama
Do góry