reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Powiem Ci szczerze że mnie też to bardzo ruszyło, mimo że nie mieszkam od 5lat w Pl, ale ruszyło mnie to.. Obdzieraja nas z praw jakichkolwiek, jakim prawem ktoś ma decydować za nas.. Ciężki temat, ale tutaj każda kobieta powinna mieć wybór, tymbardziej że pomoc od państwa marna..
Mnie za aż chwyciła myśl a co jeśli z moim dzieckiem coś nie tak i nie da rady żyć po porodzie a będę musiała żyć z tą świadomością w ciąży jeszcze 4 miesiące?... to jest nie fair.
 
Była selekcja, do zamkniętej grupy zostaly zapisane dziewczyny które się najwięcej udzielały. Także jesteśmy teraz zdane same na siebie [emoji6]
Jesteś na forum od 14.09 napisałaś 40 postów i masz pretensje , że nie zostałaś dodana ? dokładnie była selekcja masz rację ! Bo wiesz po co są wątki zamknięte? Żeby było tam zaufane grono w którym sobie ufamy i możemy napisać o wszystkim... A nie duchy które pojawiły się nagle jak się zaczął temat zamkniętego..... AMEN
Nie mam nic więcej do dodania w tym temacie!
 
Mnie za aż chwyciła myśl a co jeśli z moim dzieckiem coś nie tak i nie da rady żyć po porodzie a będę musiała żyć z tą świadomością w ciąży jeszcze 4 miesiące?... to jest nie fair.
To jest bardzo nie fair,ale tyle dobrego że są podziemia, i jeśli któraś kobieta będzie chciała usunąć ciąże to i tak ja usunie, takie jest moje zdanie i żadna ustawa tego nie zmieni 😉
 
reklama
Uff doczytałam. Tyle się tematów przewinęło że ciężko mi teraz na któryś odpisać.

Ja od dziś siedzie na pracy zdalnej bo sanepid nałożył na nas kwarantannę. Nauczycielka z przedszkola syna na pozytywny wynik więc siedzimy grzecznie w domu i się obserwujemy [emoji12]. Dopiero pierwszy dzień a ja już się wkurwiam na mojego bo się pod nogami plącze. Jak ja wytrzymam do końca kwarantanny [emoji23]
i jak z pilnowaniem na tej kwarantannie
 
Do góry