reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

To znaczy, ze w enel-med trzymają się standardu, bo nie mają nawet aparatu usg w gabinecie.

Dla mnie to trochę dziwne jak lekarz nie ma usg w gabinecie, pierwszy raz spotkałam się z tym właśnie w enel-med, poszłam zestresowana z plamieniem, a ona mogła mi wystawić tylko skierowanie na usg, mimo, że pokój z usg był obok gabinetu. Niby w trybie pilnym, ale oczywiście brak terminów, najbliższy za 7 dni. Siedziałam pół dnia i odświeżałam stronę, żeby załapać się na coś wcześniej, zwolnił się jeden na następny dzień. Pojechałam więc znów, a mam ponad 20 km, do tej samej placówki, tym razem pokój obok niż ten dzień wcześniej. Po usg lekarka napisała wskazanie - do pilnej konsultacji z lekarzem prowadzącym, i znów polowanie na wizytę do lekarza prowadzącego, gdzie oczywiście brak terminów 🤦‍♀️
 
reklama
nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja to rosnę z dnia na dzień...😱😱😱 dzisiaj jak się zobaczyłam w lustrze to byłam w szoku, że ten brzuszek już jest taki duży 😱😱🙈🙈 chciałam sobie kupić sukienkę na święta, ale no chyba jeszcze się wstrzymam, bo kupię i wyjdzie, że w grudniu się w nią nie zmieszczę 😱😳🙈😂
Oojeeej jaki piękny brzusio 🤩🤩🤩
Zazdro!!!!
A u mnie dalej wyglada jakbym za dużo zjadła 🤪
 
Czy któraś z Was robi sobie prywatnie dodatkowe usg, tak dla świętego spokoju, bo nie macie na wizytach robione?

Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i myślałam, że będę mieć usg i poznam płeć..
Jak się zapytałam o usg to lekarz powiedział, że nie ma takiej potrzeby, by robić częściej, bo ciąża rozwija się prawidłowo i, że wystawia skierowanie na połówkowe..
A wiadomo, że połówkowe to za jakiś miesiąc, półtora conajmniej, bo dopiero jest w 15+0.
I zastanawiam się, czy dla świętego spokoju nie iść prywatnie na dodatkowe usg [emoji848]
Ja mam co 3 tygodnie, a jeszcze w międzyczasie prenatalne. A na początki mialam i w 6 i w 8 tygodniu. Myślę że gdybym miała usg rzadziej niż raz w miesiącu to bym czasem poszła prywatnie dla świętego spokoju :)
 
Hmm...ja tam się cieszę, że co miesiąc mogę zobaczyć malutką i myślałam, że poza UK to wszędzie tak jest, że wizyta = usg + L4 🤔🤔 wiem, że kiedyś było inaczej, ale czasy się zmieniły i nie wiem czemu lekarzom szkoda czasu żeby zrobić usg, tymbardziej że przecież to nie szkodzi dziecku, a skoro nie możemy na tą chwilę zobaczyć dzieci to przykre, że jest to odbierane matce nawet na wizycie u lekarza...oczywiscie to tylko takie moje przemyślenia 😉
Moni w gabinecie nawet nie ma aparatu USG 🤷‍♀️, taka polityka kasowa! Podzielili oddzielnie wizyta, oddzielnie USG (luxmed) i tu mi to rybka mam abonament z pracy, inna priv placówka moze połączyć ale!!!! Ha! Płacisz oddzielnie wizyta 180 PLN + 180 PLN USG = 360 PLN tacy spryciarze💸💸💸
 
Moni w gabinecie nawet nie ma aparatu USG 🤷‍♀️, taka polityka kasowa! Podzielili oddzielnie wizyta, oddzielnie USG (luxmed) i tu mi to rybka mam abonament z pracy, inna priv placówka moze połączyć ale!!!! Ha! Płacisz oddzielnie wizyta 180 PLN + 180 PLN USG = 360 PLN tacy spryciarze💸💸💸
Co za zdzierstwo! Chociaż dziś znajoma mówiła mi, że ona u swojej ginki w Łodzi płaci 280 zł za wizytę bez usg... Ja z usg w tym samym mieście płacę 180 zł. Przesadzają już trochę 🤦‍♀️
 
Moni w gabinecie nawet nie ma aparatu USG 🤷‍♀️, taka polityka kasowa! Podzielili oddzielnie wizyta, oddzielnie USG (luxmed) i tu mi to rybka mam abonament z pracy, inna priv placówka moze połączyć ale!!!! Ha! Płacisz oddzielnie wizyta 180 PLN + 180 PLN USG = 360 PLN tacy spryciarze💸💸💸
Ja co wizytę place 190 zł ale mam badanie ginekologiczne i usg... Nawet kilka dni po prenatalnych jak poszłam do mojej na kontrol to zrobiła badanie ginekologiczne i usg bo mimo iż było niedawno robione usg chciała sama dzidzie zobaczyc... Wsumie mnie to bardzo pasuje.. Bo jej ufam
 
nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja to rosnę z dnia na dzień...😱😱😱 dzisiaj jak się zobaczyłam w lustrze to byłam w szoku, że ten brzuszek już jest taki duży 😱😱🙈🙈 chciałam sobie kupić sukienkę na święta, ale no chyba jeszcze się wstrzymam, bo kupię i wyjdzie, że w grudniu się w nią nie zmieszczę 😱😳🙈😂
Śliczny brzuszek 😍😍😍 I chyba podobna wielkość jak u mnie, ale nic dziwnego bo i dieta niemalże ta sama 😂 😄
 
reklama
Moni w gabinecie nawet nie ma aparatu USG 🤷‍♀️, taka polityka kasowa! Podzielili oddzielnie wizyta, oddzielnie USG (luxmed) i tu mi to rybka mam abonament z pracy, inna priv placówka moze połączyć ale!!!! Ha! Płacisz oddzielnie wizyta 180 PLN + 180 PLN USG = 360 PLN tacy spryciarze💸💸💸
U nas w luxmedzie zależy od gabinetu. Ja akurat chodzę do takiej lekarz, która ma usg w gabinecie, więc podgląda. 🥰

Ja jestem bez siły.....ogarniam szafę jiż drugi tydzień ale też moj siedmiomiesieczny łobuz wysysa ze mnie energię bo pół dnia na rękach i w dzień mało śpi
Ja też bez sił... Ciekawe czy to się kiedyś kończy, mdli mnie codziennie, zawsze zaczyna się po 16.
 
Do góry