reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Laski wy też macie do wypełnienia w karcie ciąży wizyty u stomatologa, rodzinnego, ortopedy ? Jak ja mam pozdobywac te wpisy jak wszędzie tylko teleporady 🤦
 
reklama
słuchaj, w torcie najważniejszy jest smak, bo co z tego, że ładny jak w smaku taki sobie albo wręcz niejadalny? 🤔🤔😉😉 niektóre z cukierni takie są, wygląd super, a smak mocno przeciętny 😳😳🙄 ...budyniowy brzmi super!.😋😋😋😍😍 niedawno robiłam takie ciasto, które miało jedną masę budyniową miętową na bazie budyniu waniliowego i landrynek miętowych i było rewelacyjne w smaku 😋😋👌😍😍
I jeszcze taki który dzieciom będzie smakował a nie tylko dorosłym. Co z tego ze ładny a dziecko po spróbowaniu ucieka albo się meczy żeby zjeść a to przecież ma być głównie dla nich.
 
Moja lekarka na kwarantannie [emoji17] tak się nie mogłam doczekać wizyty w środę, a tu się przesunęło o 2 tygodnie [emoji17]
O kurcze współczuję [emoji17][emoji17][emoji17]
Ja też się tego obawiałam ale dzisiaj dzwonili z kliniki potwierdzić jutrzejszą wizytę, kamień z serca...
 
Hmm...ja tam się cieszę, że co miesiąc mogę zobaczyć malutką i myślałam, że poza UK to wszędzie tak jest, że wizyta = usg + L4 🤔🤔 wiem, że kiedyś było inaczej, ale czasy się zmieniły i nie wiem czemu lekarzom szkoda czasu żeby zrobić usg, tymbardziej że przecież to nie szkodzi dziecku, a skoro nie możemy na tą chwilę zobaczyć dzieci to przykre, że jest to odbierane matce nawet na wizycie u lekarza...oczywiscie to tylko takie moje przemyślenia 😉
Tzn u mnie w Enel med jest tak, że na usg trzeba mieć skierowanie i od tego są zupełnie inne gabinety i lekarze. Czyli jak idę na zwykła wizytę ginekologiczna to tam nawet nie ma sprzętu do usg ;) i usg w ciąży są tylko 3 opcje - 11-14 tydz, 18-22 tydz i to 28-32 tydz, tak po prostu nie można sobie zrobić na zwykłej wizycie 😛 ale tak jak mowię, ja nad tym nie ubolewam, jakby było można to ok, a jak nie można to też ok 😛 i tak najważniejsze są dla mnie te usg u lekarza genetyka na które chodze prywatnie i na nie czekam najbardziej 😊
 
Cześć dziewczyny witam się z Wami w nowym tygodniu :) dzis u mnie od rana same przyjemności ponieważ świętuję swoje 30 urodziny 😊😊😊 syn zaśpiewał mi już z milion razy sto lat :D dostałam super prezenty a o 17 mam zamiar świętować z synem tesciowa i mezem tortilla, dla nich winkiem, goframi i szarlotka 🥰🥰 tortów nie lubimy więc szarloteczka czeka ale mam chęć na tą tortille już bym zjadla. 🤣🤣🤣

U nas jutro takie usg standardowe u mojego gina, wizyta kontrolna :) Moj maz wczoraj przyszedł zestresowany, jak on będzie odganiał chłopaków od naszej Anastazji która mieszka jeszcze w brzuchu 🤣🤣 jakos o syna się nie martwi 🤣🤣🤣🤣
Wszystkiego najlepszego Kochana, niech się spełniajà marzenia 🤗😘
 
reklama
Do góry