reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Nie wierzę ja to samo! Nie mam teraz żadnej, w straconej ciąży mailam 2, zatem teraz żadnej - mniej myślę, chociaż forum pomaga, to czasami wpedzam sie w stresa porownywania a.to CRL, a to brzuszka 🙈🙈🙈! No czy ja jestem madra🤣😜!?!
No rejczel, że jesteś mądra 😄 A brzuchem to Ty się nie przejmuj! W pierwszej ciąży dopiero około połówki zaczęłam się zaokrąglać, wcześniej to nawet schudłam. Bejbe, na pewno nie wolisz się zmieniać w Fionę jak ja 🤣 No i jeszcze jedno, mój brzusio wygląda na bardziej sadełkowy niż ciążowy 😅
 
Właśnie mnie też przerażają takie akcję, tym bardziej,że jestem panikara 😁 ale z drugiej strony wiem,że w niektórych sytuacjach może mi pomóc.. a w którym tygodniu udało Ci się namierzyć tętno? Ja jestem przy początku 13tego i zastanawiam się czy jest już sens szukać czy jeszcze się wstrzymać i niepotrzebnie nie stresowac
Co ty ja juz w 11 + smigalam z detektorem i udalo sie znalesc,wiec powinno byc spoko u ciebie.polecam filmiki na Youtubie z glosem,bedziesz umiala odroznic
 
Właśnie mnie też przerażają takie akcję, tym bardziej,że jestem panikara 😁 ale z drugiej strony wiem,że w niektórych sytuacjach może mi pomóc.. a w którym tygodniu udało Ci się namierzyć tętno? Ja jestem przy początku 13tego i zastanawiam się czy jest już sens szukać czy jeszcze się wstrzymać i niepotrzebnie nie stresowac
Ja pierwszy raz użyłam teraz w środę a było to 13+5, oczywiście nie znalazłam od razu, trochę to trwało, ale udało się :)
 
7 skończyła w sierpniu.
Poszła w rodzine jej ojca. Jest złośliwa, przebiegła i manipulantka. Pracuje nad nią od 2 lat, psychologowie nie chcą podjąć się terapii, bo zadna nie będzie skuteczna, dopóki jej ojciec nie zacznie współpracować. Na co nie ma co liczyć.
Boszzz....właśnie sobie pomyslalam że mój brzdąc będzie się buntował jeszcze tyyyle czasu i przybył mi conajmniej jeden siwy włos....
Trzymam kciuki za Was i Waszą małą buntowniczkę
 
Ja miałam tak malusi, że położne łapały się za głowę skąd u mnie było tyle wód płodowych 😁 lało się ze mnie jak z Niagary 😁 z córką w ciąży wchodziłam we wszystkie ubrania sprzed ciąży. W ogóle nie musialam wymieniać garderoby.
Zazdroszczę. Ja miałam naprawdę wielki, a przy moim wzroście to juz w ogóle... Początkowo jak rósł to sie cieszyłam i byłam dumna, ale pozniej okropnie sie czułam w swoim ciele. Juz pisałam, ze z babcia sie ciagle kłóciłam, bo ona za każdym razem mi gadała, ze mam wielki brzuch i ze będzie bycze dziecko itd., a mnie to okropnie wkurzało. W 7 miesiacu pamietam tez, ze jak spotkałam panią sprzątająca ode mnie z pracy to ona do mnie:”u Ciebie bliźniaki tak?” Niby wiem, ze to brzuch ciazowy, a nie jakiś z nadwagi czy cos, ale i tak było mi przykro po prostu... w ogóle nie powinno sie komentować czyjegoś wyglądu i tyle
 
Poryczałam się jak pobierali wymaz u moich dzieci. Mój tato dostał duszności. Został przewieziony do szpitala. Jest w grupie ryzyka w związku z przebytymi dwoma udarami i zawałem. Nic tylko siąść i płakać. Mój mąż też przybity.
Wypłacz się jeśli odczuwasz taką potrzebę. Wierzę, że wszystko będzie dobrze ❤️ Musi być!!!
 
Co ty ja juz w 11 + smigalam z detektorem i udalo sie znalesc,wiec powinno byc spoko u ciebie.polecam filmiki na Youtubie z glosem,bedziesz umiala odroznic
Mi sie wydaje, ze tygodniami nie ma sie co sugerować na tym etapie. Ja jakoś w 11 złapałam szybko, a kilka dni temu mi sie nie udało (ponad 14 tygodni) . Musiałam znowu po godzinie jakoś próbować i sie udało. Podobno po jedzeniu czasem cieżko złapać, tez zależy jak maluszek sie ułoży, może akurat gdzieś tam nurkuje w głębiach😁 nie można na pewno od razu panikować tylko próbować pozniej.
A moje tętno okropnie mnie wkurza bo zagłusza i zmyla😜
 
reklama
Do góry