reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Mam te same odczucia...rozumiem praca, dzieci, dom itd...ale no żeby nawet jeden dzień w tygodniu nie móc napisać żeby chociaż któraś z nas kojarzyła daną osobę no to tego trochę nie rozumiem...myslalam, że forum to jest właśnie do rozmawiania, a nie podglądania innych, bo tak się trochę teraz poczułam...i jak kogoś uraziłam teraz to trudno...takie są moje odczucia
Ale Monika ja pracuje dzień w dzien i nadrabiam, mimo ze mam mnóstwo obowiązków. Jasne ze czesto pisze jak większość spi, ale ze potrzebuje, chce i fajnie mi Wami to sie odzywam. 😃
Raz czy 2 w tygodniu znajdzie sie czas, nawet bez nadrobienia, szybkie co i mnie, jak badania, co fajnego było w tygodniu i pytanie, bo nie wierzę, ze ktos nie ma pytan.
A skoro ktos czyta ha! to ma czas?🤔
 
1,5h nadrabiania. Ponad 40 stron. Produkcja dobrze idzie 😄
Tematów kilka się przewinęło, mamy nowe koleżanki 🙂- dzień dobry, a raczej dobry wieczór 😁
Kozaków nie kupiłam 😅 za wybredna jestem.
Gorący wieczór dziś się zapowiada 🥳

Ja też myślałam o tej dziewczynie ze złymi wynikami. Szukałam nawet postu. Poszukam jeszcze. Mam nadzieję, że u Ciebie jednak wszystko dobrze. Jeśli to czytasz, to wiedz, że wysyłamy do Ciebie ciepłe myśli. Daj znać proszę
 
Dziewczyny, po mojej wizycie w poniedziałek 16+3 nadal nie wiemy kto tam mieszka, w sumie nie jest to najwazniejsze bo najwazniejsze jest zdrowie, pewnie na następnej wizycie się dowiemy 😍 Ale głównie chodzi mi o to, ze nie wiemy bo ten dzidziuś wiecznie śpi i jest obrócony. Nie wiem na każdym usg na którym byłam te dziecko jest jakieś takie spokojne.. nie fika koziołków, smacznie śpi. Czy któraś z Was miała tez bądź teraz ma tez takie spokojne dziecko? Chciałam pójść do innego lekarza jeszcze się zbadać czy wszystko jest ok. Lekarz próbował poruszyć maleństwo żeby się obróciło, ale nic się nie zmieniło 😊 Dajcie znać 😀
Moja też śpioch. Ale lekarze mówià, że wszystko ok :) Ostatnio miałam dwa razy USG rano to spała, a wcześniej jak miałam po pracy i jeszcze w stresiku jechałam, bo to pierwsza wizyta u gina była, to fikała jak szalona.
 
Ale Monika ja pracuje dzień w dzien i nadrabiam, mimo ze mam mnóstwo obowiązków. Jasne ze czesto pisze jak większość spi, ale ze potrzebuje, chce i fajnie mi Wami to sie odzywam. [emoji2]
Raz czy 2 w tygodniu znajdzie sie czas, nawet bez nadrobienia, szybkie co i mnie, jak badania, co fajnego było w tygodniu i pytanie, bo nie wierzę, ze ktos nie ma pytan.
A skoro ktos czyta ha! to ma czas?[emoji848]
I dlatego takie tłumaczenie , że się nie ma czasu albo tutaj się " wstydzi" pisać nie koniecznie do mnie przemawia i będę na NIE za takimi osobami w grupie zamkniętej [emoji6]
 
Ale Monika ja pracuje dzień w dzien i nadrabiam, mimo ze mam mnóstwo obowiązków. Jasne ze czesto pisze jak większość spi, ale ze potrzebuje, chce i fajnie mi Wami to sie odzywam. 😃
Raz czy 2 w tygodniu znajdzie sie czas, nawet bez nadrobienia, szybkie co i mnie, jak badania, co fajnego było w tygodniu i pytanie, bo nie wierzę, ze ktos nie ma pytan.
A skoro ktos czyta ha! to ma czas?🤔
I jeszcze czyta tak na bieżąco bo natychmiast wyłapuje hasło wątek prywatny 😀
 
reklama
Do góry