reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja tam nie Mogę I Tak narzekać, wiem, że czasem będzie bolało, ale zawsze takie bóle mnie przerażają 🙈
W III będzie najlepiej 🙈😂🙈😂🙈
taak będziemy pełzać....najpierw brzuch potem ja🤣🤣🤣 Jak na razie czekam na ten przyplyw energiii....bo nie mam go wcale nic mi sie chce kompletnie. Po pracy ide spac. Nie wiem jak za 5 mcy ogarne to wszystko.Czy dam sobie radę.....takie czarne mysli dzis mam ja.
 
reklama
Dlatego wcześniej napisałam że niektórzy uważają że ciąża to temat i sprawa ogółu i ciężarna bez rad i wtrącenia swoich paru groszy rady sobie nie da. Zero poszanowania intymności drugiego człowieka.
Ja spotkałam się w poprzedniej ciąży prawie że z kondolencjami, usłyszałam że życie mi się skończyło i takie głupoty - masakra, oczywiście zerwałam kontakty z takimi osobami ale sam fakt gadania takich rzeczy mnie zaskoczył.
Drugą grupą są ciocie itd dobre rady...albo "za moich czasów..." "ja to jak byłam w ciąży to musiałam..."
Są też osoby które nie umieją lub nie chcą ukryć dezaprobaty dla Naszego stanu.
Jestem osobą raczej spokojną (pracuję nad tym) ale naruszanie granic mojej intymności doprowadza mnie do wrzenia a wiem że to może zaszkodzić mojemu bobasowi więc staram się unikać takich ludzi i rzadko decyduję się na konfrontacje.
Ogolnie kobiety "w wieku rozrodczym"😉 to lekko nie maja. Nie ma dziecka- zle, a jak w ciazy to sto porad, a kumpele mowia ze jak juz jest dziecko to juz zupelnie masakra z tysiacami porad, czesto sprzecznych i dodatkowo nikt o nie nie prosil. Takze tylko dystans moze uratowac😉 na szczescie jest coraz wiecej ludzi z wyczuciem i taktem, ktorzy sie nie wtracaja. 👍
 
Ogolnie kobiety "w wieku rozrodczym"😉 to lekko nie maja. Nie ma dziecka- zle, a jak w ciazy to sto porad, a kumpele mowia ze jak juz jest dziecko to juz zupelnie masakra z tysiacami porad, czesto sprzecznych i dodatkowo nikt o nie nie prosil. Takze tylko dystans moze uratowac😉 na szczescie jest coraz wiecej ludzi z wyczuciem i taktem, ktorzy sie nie wtracaja. 👍
Tego dystansu właśnie musiałam się uczyć bo na początku było mi ciężko nie podchodzić do pewnych kwestii z dużą dawką emocji ale wszystkiego idzie się nauczyć.
 
Ogolnie kobiety "w wieku rozrodczym"😉 to lekko nie maja. Nie ma dziecka- zle, a jak w ciazy to sto porad, a kumpele mowia ze jak juz jest dziecko to juz zupelnie masakra z tysiacami porad, czesto sprzecznych i dodatkowo nikt o nie nie prosil. Takze tylko dystans moze uratowac😉 na szczescie jest coraz wiecej ludzi z wyczuciem i taktem, ktorzy sie nie wtracaja. 👍
Oj tak, my z mężem razem od 7 lat, po ślubie 3 lata i ile razy słyszeliśmy: a kiedy? A może już w ciąży? itp. A najlepsze teksty to są: w Twoim wieku to ja już miałam Xdzieci :|
 
Hej dziewczyny, wczoraj przyszedł detektor, ale wypróbowałam go dopiero dzisiaj przed pracą... niestety nie znalazłam tetna, pokazywało gdzies ok 125 uderzen, ale miałam wrażenie, że to raczej moje tetno, ale coś za wysokie, nie wiem już sama co myśleć, dzisiaj spróbuję się zapisać do jakiegoś gina w moim mieście bo ta niepewność mnie wykończy...
 
Oj tak, my z mężem razem od 7 lat, po ślubie 3 lata i ile razy słyszeliśmy: a kiedy? A może już w ciąży? itp. A najlepsze teksty to są: w Twoim wieku to ja już miałam Xdzieci :|
No argument " ja w Twoim wieku to już miałam dzieci" jest poprostu tak do mnie trafiający że aż robi mi się głupio że ja jeszcze tych dzieci nie mam lub że dopiero jestem w ciąży🤣😂🤣😂
 
Życzymy wszystkim smacznego śniadanka u nas właśnie wjechało na stół 😀😀😍😍😍
 

Załączniki

  • IMG_20201014_075104.jpg
    IMG_20201014_075104.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 67
reklama
@Monika2211 tak dziś M.ma przyjechać, ale zobaczymy, bo u niego z matka nic nie jest pewne 🤷‍♀️.
@sad1717
Mandarynki sa juz przepyszne, slocitkie, czekaja w kuchni 🍊😃.
Poduszka ja mam L, 170cm z możliwością zwiazania na końcach, śpię z nia na boku, super jest a z 95% razy i tak obudzę się na wznak, z jedna noga pod poduszką🤣🤣🤣.

@Mama2018mama podzielam ludzie nie zdają sobie sprawy ze ich presja, rady rania.
Ja nie opowiadam się tez np. W pracy to że wyszlam za mąż powiedziałam po fakcie, bo wróciłam po 3 dniowym urlopie z nowym nazwiskiem, a kolega młodszy z pracy, pare miesięcy opowiadał o przygotowaniach do slubu, jego mina bezcenna jak sie dowiedział🤣, chyba uniemożliwiłam mu przekazanie 10000 rad 🤣!
Mieszkanie w Wawie ma swoje atuty, ze jestem anonimowa, znają mnie z widzenia, bo wystarczy ze zmieniasz dzielnicę 😃.
Tu z Wami to inaczej jesteśmy anonimowe, ale łączy nas głowny temat Dzidziolki ❤ w brzuszkach i pomoc merytoryczna + psychiczna. 😍👍

A teraz idę jeść bo tak się napisałam, ze już Dzidzia ❤ wola jesc!

Pięknego dnia Mamy i samych rewelacyjnych wizyt 😘😍🤩👍
 
Do góry