reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja
A powiedzcie ktora ma chlopca ktora dziewczynke? Bo widze normalnie same dziewczynki 😁
Ja będę miała chłopca! Jestem z tego powodu przeszczęśliwa! Dzisiaj Mały ma dobry dzień. Rośnie, czuję bo cały brzuch boli, jakby się rozciągał. Mam wrażenie że jest z dnia na dzień coraz większy ;P
 
Jak Wy tu szybko piszecie 😂 @Czarna 36 ja mam tak samo, dosłownie widać mi na brzuchu jak pracują jelita... A rano przed toaletą to takie napieranie, rozciąganie i czasem mocny ból. Ale ja jestem bardzo drobna, wszystko w naszym organizmie się zmienia, dzieciątko rośnie, macica też i wszystkie narządy musza znaleźć swoje miejsce. Tak sobie to tłumaczę :)
Uff czyli nie tylko ja tak mam.....moze to faktycznie jelita
 
Kurczę, to kiepsko. To może jednak lekarz od prenatalnego. Myślę, że Cię przyjmie, bo czemu nie? Poza tym jak porozmawiasz z nim o swojej sytuacji na pewno zrozumie. To też człowiek 😊
Mam trochę problem jak rozwiązać kwestię L4 😐 w poniedziałek zadzwonię zapytać czy uda się mnie przyjąć koło 21.10, bo wtedy kończy mi się L4. Jak nie, to pójdę do swojej obecnej gin na wizytę tego 21.10 i poproszę żeby mi przedłużyła L4 do dnia wizyty u tego nowego lekarza. Chyba innej możliwości nie mam 🤷🏽‍♀️
 
Tzn chodzę prywatnie do niej, więc miejsce wizyt by mi się nie zmieniło w tym wypadku, tylko później sam poród w innym mieście (miałabym gdzieś 70 km do szpitala do którego ona się przeniosła). Myślę nad ginekologiem który robił mi prenatalne, bardzo rzetelny facet, dokładny, czułam się mega dopieszczona, a on właśnie pracuje w szpitalu który wybrałam. Poleciła mi go też koleżanka położna. Tylko teraz ciekawe czy będzie mnie chciał tak przyjąć w trakcie ciąży? Czy będzie robił jakieś problemy 😐
Mój lekarz prowadzący nie przyjmuje w żadnym szpitalu 🤷‍♀️ więc nie doradzę... Mogę tylko powiedzieć, że to mało istotna kwestia dla mnie. Trafić na dyżur lekarza z porodem może być ciężko.
 
reklama
Do góry