reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja to nie mam jakis zachcianek,wilczego glodu,raczej cos tu skubne cos tam,waga nie wiem chyba sie nie zmieniła.chcialabym miec jakiegos lota na cos,ze przechodze kolo straganu i ooooo marchew!!,albo oooooo buraki!! i kupuje i jem na miejscu jeszcze takie z ziemia.nie mam tak a poczulabym sie bardziej ciazowo wtedy
Mam tak samo 😉
 
l
Ja to nie mam jakis zachcianek,wilczego glodu,raczej cos tu skubne cos tam,waga nie wiem chyba sie nie zmieniła.chcialabym miec jakiegos lota na cos,ze przechodze kolo straganu i ooooo marchew!!,albo oooooo buraki!! i kupuje i jem na miejscu jeszcze takie z ziemia.nie mam tak a poczulabym sie bardziej ciazowo wtedy
niczym ja w marzeniach wysyłam meza w nocy donsklepu
 
Hej dziewczyny to znowu ja, nie mogłam się na patrzeć na moje maleństwo, a jeszcze musiałam nachwalić się mamie i tacie, mama aż zaczęła płakać przez telefon, że cieszy się że wszystko dobrze ☺☺ wgl dzisiaj zakochałam się w stopkach mojej dzidzi, zobaczyłam je na usg i już czekam żeby wyszły na zewnątrz i żebym mogła je wycałować 😘😘😘 matka wariatka 😂 aa dziewczyny przesyłam zdjęcie mojego maleństwa i zastanawiam się czy coś widać co może wskazywać na płeć, proszę ciotki o pomoc ☺☺☺ buziaki dla Was 😘😘😘
Śliczna Dzidzia ❤ ale zdjęcie z małe chyba powiększenie zeby dostrzec wyrosek plciowy 😃😍
 
Dziewczyny, właśnie wyszłam z USG prenatalnego bardziej zdenerwowana niż przed nim... Czytałam, że to USG powinno trwać koło pół godziny, a ja po 10 minutach wyszłam już z opisem i zdjęciami... Niby wszystko ok, ale boję się, czy na pewno wszystko dobrze sprawdził... Może warto iść prywatnie jeszcze... Jak sądzicie?
Poszłabym prywatnie jeszcze lepiej sprawdzić na jakiś 100% czy jest ok.
Pamiętam jak ja w ostatniej ciąży byłam na ostatniej wizycie przed poronieniem która trwała tex około 10minut za niedługi czas doszło do poronienia bo lekarz nie dopatrzył skracajacej się szyjki. Nie wydaje mi się że można sprawdzić dokładnie wszytko w tak krótkim czasie. Lepiej idź sprawdź będziesz spokojna że wszystko jest wporzadku
 
Poszłabym prywatnie jeszcze lepiej sprawdzić na jakiś 100% czy jest ok.
Pamiętam jak ja w ostatniej ciąży byłam na ostatniej wizycie przed poronieniem która trwała tex około 10minut za niedługi czas doszło do poronienia bo lekarz nie dopatrzył skracajacej się szyjki. Nie wydaje mi się że można sprawdzić dokładnie wszytko w tak krótkim czasie. Lepiej idź sprawdź będziesz spokojna że wszystko jest wporzadku
Hmm, ale szyjka a usg prenatalne to 2 różne sprawy... aurinko miałaś badana szyjkę? Bo możliwe, ze miała, a usg mogło po prostu pójść bardzo sprawnie. Mój ginekolog ma w gabinecie super sprzęt i moje usg prenatalne w 1 ciąży nie wiem czy trwało 5 minut. Zmierzył wszystko, przeziernosc łapał nawet kilka razy. Zdążył tez rozrysować sobie jakies wykresy do tętna dziecka i w ogóle myśle, ze wyczerpał temat... jest po prostu specjalista, ma dobry sprzęt i dziecko akurat sie ładnie ułożyło. Teraz miałam wizytę z pomiarami, ale nieoficjalna, bo ten lekarz akurat nie miał uprawnień i tez bardzo szybko to poszło.
 
reklama
Hmm, ale szyjka a usg prenatalne to 2 różne sprawy... aurinko miałaś badana szyjkę? Bo możliwe, ze miała, a usg mogło po prostu pójść bardzo sprawnie. Mój ginekolog ma w gabinecie super sprzęt i moje usg prenatalne w 1 ciąży nie wiem czy trwało 5 minut. Zmierzył wszystko, przeziernosc łapał nawet kilka razy. Zdążył tez rozrysować sobie jakies wykresy do tętna dziecka i w ogóle myśle, ze wyczerpał temat... jest po prostu specjalista, ma dobry sprzęt i dziecko akurat sie ładnie ułożyło. Teraz miałam wizytę z pomiarami, ale nieoficjalna, bo ten lekarz akurat nie miał uprawnień i tez bardzo szybko to poszło.
Mi chodziło ogólnie o temat szybkiego przyjmowania przez lekarzy i jaką miałam ja sytuację.
 
Do góry