reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Załączniki

  • 842C6871-B381-4F26-AD29-EB3307F0A619.jpeg
    842C6871-B381-4F26-AD29-EB3307F0A619.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 53
  • EE46DA18-98F0-4651-9F37-81BF9738DEFC.jpeg
    EE46DA18-98F0-4651-9F37-81BF9738DEFC.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 51
reklama
Tez sobie muszę taka poduchę kupić. Wcześniej nie miałam i jakaś taka poturbowana na końcu byłam i wszędzie bolało. Tylko żebym ja to mogła poprzytulać i posprawdzać przed zakupem 😀

U mnie badania ok, podają pojemniczek jaki im tam trzeba już z moja naklejka, chusteczkę mokra do podtarcia przed pobraniem, informują jak złapać środkowy strumień i siusiam w labku. Nigdy nie robiłam nic w domu i później zawoziłam.
Ma to tez minusy bo dzisiaj moje ubezpieczenie z całej gamy badań odrzuciło mi badanie poziomu vit D jako mało potrzebne w ciąży🤔 ktoś tam w ubezpieczalni decyduje co jest wymagane w ciąży a co nie i za to tylko jedno badanie zapłaciłam 280 zł
 
reklama
My po prenatalnych🤩 z USG wszystko super, z ciekawostek wczoraj lekarz powiedział że chyba chłopak a dzisiaj pani doktor, że wg niej dziewczynka 🤪😅 ale dzisiaj mi pokazała ten wyrostek płciowy i faktycznie nic nie odstawał 🤷😃 Na pappa też muszę czekać ok. 2 tyg. Dostanę na mejla, ale jestem dobrej myśli 🙂🙂 termin na 10 kwietnia 🙂
Śliczna Dzidzia!!! Gratuluję ❤❤❤! A który to tydzień? 😃
 
Do góry