reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Monia nie wiem jak u Ciebie ale u mnie 15 stopni i pochmurno niestety [emoji17] zmarznąć nie zmarzne raczej bo samochodem jadę ale ludzie mogą się jak ja wariatkę patrzeć [emoji23][emoji23]
Hahaha 😂 A niech patrzą! Obyś tylko się nie przeziębiła bo resztę to pal licho 😊 Ja zawsze byłam zmarzluch ale teraz to już przechodzę samą siebie 😋 Dziś cieszę się jak dziecko bo wreszcie mamy grzejniki ciepłe 🥰
 
@m.art. my używaliśmy karuzeli - mała bardzo lubiła oglądać zwierzątka i się do nich śmiała :)

W pracy zaczęłyśmy sezon grzewczy :D po przyjściu było 20 stopni, więc stwierdziłyśmy, że nie ma co się narażać na przeziębienia tylko włączyłyśmy grzejnik elektryczny :D
 
Podobno tak 😂 ale ja nie wierzę w takie rzeczy. I jakoś od początku czuję, że to jednak chłopak będzie 😁
Ja właśnie od pierwszego dnia czuje ,że to będzie chłopiec i wszystkie objawy przesłanki wskazują na chłopca mąż marzy o chłopcu i cała rodzinka też ale ja chciałabym córkę 😁🥰
 
Dziewczyny jestem tak w skrócie..
Wszystko ok. Ale doktor prosił mnie o zrobienie pappa więc lece na pobranie...
Płci nie znamy..
Fhr wysokie 178
Nosek jest
Przezierność niska 1.0mm ale mówi że dobrze.
Caly czas miało rączki u góry ciężko było zobaczyć twarz...
IMG_20200929_112549.jpg
 
reklama
Do góry