reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny, potrzebuję pomocy, bo mój chłop dziś chyba ma gorszy dzień...
Słuchajcie zaczął mi dziś pisac, ze przez moje hashimoto moze urodzić się chore dziecko i co dalej.. 😫
Oj przestań. Tak naprawdę jest to loteria i nie tylko jeśli chodzi o hashimoto, a kazdego w 100% zdrowego człowieka.
Też mam niedoczynność i hashimoto, a do tego bielactwo i syn jakoś zdrowy. Nie przejmuj się totalnie, wszystko będzie dobrze :)

Tak piszecie o wózkacg, ja mam po starszym Xlander Xmove. Mieszkamy na wsi i jedyna droga na której jest chodnik prowadzi przez środek wiochy a tam się chodzi tylko do sklepu. Nawet jak do babci czy ciotki chodzimy to bocznymi drogami bo fajniej. Z Młodym na spacery też do lasu chodziłam i wózek mi się sprawdził super. Nie mogę mieć leciutkiego wózka, bez pompowanych kół bo po prostu nie nadal by się na nasze tereny.
 
reklama
Dziewczyny, potrzebuję pomocy, bo mój chłop dziś chyba ma gorszy dzień...
Słuchajcie zaczął mi dziś pisac, ze przez moje hashimoto moze urodzić się chore dziecko i co dalej.. 😫
Oj przestań. Tak naprawdę jest to loteria i nie tylko jeśli chodzi o hashimoto, a kazdego w 100% zdrowego człowieka.
Też mam niedoczynność i hashimoto, a do tego bielactwo i syn jakoś zdrowy. Nie przejmuj się totalnie, wszystko będzie dobrze :)

Tak piszecie o wózkacg, ja mam po starszym Xlander Xmove. Mieszkamy na wsi i jedyna droga na której jest chodnik prowadzi przez środek wiochy a tam się chodzi tylko do sklepu. Nawet jak do babci czy ciotki chodzimy to bocznymi drogami bo fajniej. Z Młodym na spacery też do lasu chodziłam i wózek mi się sprawdził super. Nie mogę mieć leciutkiego wózka, bez pompowanych kół bo po prostu nie nadal by się na nasze tereny.
 
Hej dziewczyny :) Przez różnicę czasu w ogóle nie mogę za Wami nadążyć 🤣 W pracy nie mogę czytać, a po pracy jestem koci flak 😉 Zadzwoniłam dziś do laboratorium, bo już mi się po nocach śnił ten raport z Harmony. No i okazało się, że wynik już jest i że mi wyślą na maila. Sprawdzilam, jak tylko wróciliśmy z małżem z pracy. Ryzyko trisomii niskie!!! W moim wieku to kolejny cud. Gin mi powiedział, że Harmony to test: Tak - Nie. Są tylko dwa wyniki: wysokie ryzyko i niskie. Jak ryzyko jest niskie to 99,9% że dziecko zdrowe 🥰🥰🥰🥰🥰 Tańczę z radości!!! (Ale leżąc na kanapie 🤣). No i do tego druga cudowna wiadomość. To dziewczynka!!!! 💗💗💗💗💗💗 Muszę się jeszcze umówić na USG anatomiczne i już się nie mogę doczekać 😁
 
Co do, imion to totalnie nie mam pojęcia ale córki dla chłopczyka wybrały Mikołaj ale czy Mikołajem zostanie to ja nie wiem hehe w sumie jak, się urodzi to też idzie wybrać imię by pasowało :)
 
Ja córkę chcialam nazwać Nina, pierwsza miala miec tak na imię, ale po porodzie sie odwidziało i dostala Nikola. Syna Wojtek.
Ale staremu się nie podoba. Na corke uparł sie Wiktoria, ale to imię mi w ogole nie leży. I taki konflikt imienny miedzy nami 🤷‍♀️
 
Dziewczyny, potrzebuję pomocy, bo mój chłop dziś chyba ma gorszy dzień...
Słuchajcie zaczął mi dziś pisac, ze przez moje hashimoto moze urodzić się chore dziecko i co dalej.. 😫
Ja to myślę, że on się rozkleił i go emocje poniosły, nie ma go teraz przy Tobie, martwi się i pisze farmazony, jak nie przymierzając my czasem 😉
 
Ja to myślę, że on się rozkleił i go emocje poniosły, nie ma go teraz przy Tobie, martwi się i pisze farmazony, jak nie przymierzając my czasem 😉
No wlasnie tu mnie zaskoczył, bo to zawsze on mnie stawia na nogi i do pionu, a tu nagle obrot sytuacji.. Już wydaje mi się poskromiłam jego złe myśli. 2 ciąże stracilismy, teraz pewnie dopiero zaczął panikować..
 
reklama
Dziewczyny, potrzebuję pomocy, bo mój chłop dziś chyba ma gorszy dzień...
Słuchajcie zaczął mi dziś pisac, ze przez moje hashimoto moze urodzić się chore dziecko i co dalej.. 😫
.... Niewiem wogole co on sobie wyobraża a czemu ma sie urodzić chore dziecko?????? A co to Twoja wina ze masz to dziadostwo???? Jakby powiedział pijesz i palisz w ciazy to moze sie urodzić chore dziecko ale nie cos co nie jest zalezne od Ciebie
Ja jestem nosicielem zmutowanego genu i u nas również to loteria czy dziecko odziedziczy czy tez nie ale nie rezygnujemy z 2 bobasa, pierwsze jest zdrowe mamy nadzieję ze drugie tez bedzie
 
Do góry